Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Gołębi 2017 PL

Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych. Międzynarodowe Targi Gołębi 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

67. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych oraz Międzynarodowe Targi Gołębi to najważniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do hodowców gołębi pocztowych.

 

Prawdziwe tłumy, bo niemal 15 tysięcy miłośników gołębi pocztowych oblegały podczas poprzedniej 65. edycji hale Targów Kielce. Hodowcy przyjechali do Kielc po to, by spotkać się i wymienić doświadczenia bądź zakupić nowe gołębie i niezbędne do ich hodowli akcesoria.

 

Na imprezie prezentowanych było niemal dwa tysiące najbardziej wysportowanych ptaków. Organizatorem Wystawy był Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych oraz Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych - Okręg Kielce. Wśród wystawców gościli również Ci, którzy przyjechali do Kielc z Niemiec, Belgii, Holandii i Czech.

 

Podczas tegorocznej wystawy, spośród zgłoszonych gołębi, sędziowie tradycyjnie wybiorą krajową reprezentację gołębi na 36. Olimpiadę Gołębi Pocztowych, która odbędzie się w Brukseli od 27 do 29 stycznia 2017 roku.

 

Hodowców, a także miłośników i pasjonatów gołębi zapraszamy do Targów Kielce od 13 do 15 stycznia 2017 roku.

 

Kontakt:

Bartłomiej Terlecki

+48 41 365 14 32

terlecki.bartlomiej@targikielce.pl
Poprzednie edycje