Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHORTI-TECH 2016 PL

HORTI-TECH 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH to kompleksowe wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne, którego celem jest prezentacja innowacyjnych technologii i maszyn sadowniczo-warzywniczych oraz najnowszej wiedzy.

 

W Targach Kielce, które mogą poszczycić się 22-letnią tradycją przygotowania targów Agrotech (największej w Polsce wystawy rolniczej, odbywającej się w halach), zaprezentują się producenci maszyn i narzędzi, także tych wykorzystujących do produkcji ogrodniczej nowe technologie. Część ekspozycji dotyczyć będzie podłoży (mineralnych i organicznych), konstrukcji i specjalistycznego wyposażenia szklarni oraz tuneli foliowych. Zaprezentowane zostaną systemy zamgławiające, zraszające, nawodnieniowe, nasiona, środki ochrony roślin, nawozy i biostymulatory, maszyny uprawowe, do pielęgnacji i zbioru, sortujące i pakujące, opryskiwacze, akcesoria (pojemniki uprawowe, palety, etykiety, opakowania).

 

Podczas targów w Kielcach znajdziemy również materiał szkółkarski, wszystko dotyczące technik przechowalniczych, odzież ochronną, usługi dla ogrodnictwa, konstrukcje sadownicze. Uzupełnienie oferty produktowej targów stanowi edukacyjna część wydarzenia, czyli szkolenia, warsztaty.

 

Targom towarzyszyć będzie Konferencja Sadownicza, organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Poruszane będą między innymi: bieżące problemy producentów owoców i warzyw, a także prognozy dla rynku do roku 2020. Najlepsze maszyny i rozwiązania prezentowane podczas targów, zostaną wyróżnione medalem - Innowacje HORTI-TECH.

 

Ubiegłoroczne targi branży sadowniczo-warzywniczej organizowane w Kielcach zgromadziły blisko 3000 zwiedzających i 100 wystawców, stały się bazą i preludium dla tegorocznej, rozbudowanej formuły wydarzenia HORTI-TECH.

 

Partnerem targów HORTI-TECH jest firma Leaf Media, która od przeszło dekady, jako jedyna w Polsce specjalizuje się w obsłudze logistyczno-medialnej rynku produkcji ogrodniczej i rolniczej.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska producentów owoców i warzyw, Targi Kielce i Leaf Media zapraszają na wydarzenie, które w jednym miejscu zgromadzi polskie i międzynarodowe firmy, oferujące środki i wiedzę niezbędną do prowadzenia wielkotowarowych gospodarstw.

 

Zapraszamy 18-19 listopada do Targów Kielce.

 

Menedżer projektu:

Kamil Perz

+48 41 365 12 30

+48 602 576 654

perz.kamil@targikielce.pl