Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLIMA 2017 PL

LIMA 2017


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
15000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
39000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
512

Wystawa lotnicza i morska LIMA'17 - Langkawi International Maritime and Aerospace Exhibition - jest jedną z najważniejszych wystaw na obszarze Azji i Pacyfiku prezentująca ofertę międzynarodową dla lotnictwa, przede wszystkim wojskowego oraz dla marynarki wojennej. 

 

Organizowana jest w Malezji, na wyspie Langkawi, co dwa lata od 1991 r.  W 2017 r. odbywać się będzie w dniach 21-25 marca. 

 

Oprócz oferty dla sił zbrojnych, prezentowane są rozwiązania również z zakresu bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego, ochrony dostępu, rozwiązań dla żeglugi morskiej, ratownictwa, antyterroryzmu, IT/ICT, łączności, rozpoznania oraz oferty dla straży pożarnej, obrony terytorialnej itd.

 

LIMA, to także bezpośredni dialog przedstawicieli przemysłu z władzami Malezji, zwłaszcza reprezentujących Ministerstwo Obrony, Ministerstwo Transportu, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz służby ochrony wybrzeża.

 

Każdej edycji wystawy towarzyszą pokazy lotnicze oraz prezentacje flot, a także liczne konferencje, prezentacje produktowe i seminaria, To także możliwość spotkania potencjalnych użytkowników z obszaru całej Azji i Pacyfiku. W wystawie uczestniczą wystawcy z ponad 30 krajów świata.

 

Zapraszamy do udziału lub wizyty na wystawie!

branże: Przemysł obronny i zbrojeniowy, Transport i logistyka, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Broń i amunicja, IT/ICT, Produkcja środków transportu, Zdrowie i medycyna

Wystawa
Malezja - Langkawi
2017-03-21 - 2017-03-25
Dodał: Małgorzata Kędzierska