Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTraffic PL

Highway Traffic Safety 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W  dniach 17-19 listopada 2016 r. odbędą się w Ankarze VII Targi Transportowe - Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego - Highway Traffic Safety 2016.
 
Impreza stała się największym wydarzeniem w zakresie transportu i bezpieczeństwa ruchu drogowego w Turcji. Co roku zwiększa się ilość uczestników imprezy, w tym firm z Polski wystawiających się na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze. W 2015 r. w imprezie wzięło udział ponad 7000 uczestników związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego, w tym większość to firmy prywatne ale również wielu wysokiej rangi przedstawicieli władz w Turcji.
 
Targi odwiedzane są przez tureckich ministrów właściwych do spraw wewnętrznych, transportu i łączności morskiej, obrony narodowej, Komendanta Generalnej Dyrekcji Dróg i Generalnej Dyrekcji Bezpieczeństwa, Komendanta Głownego Policji, Szefa Sztabu Generalnego Wojska RT i wielu najwyższej rangi urzędników zarządzających służbami mundurowymi w Turcji oraz systemami bezpieczeństwa transportu. Tym samym targi te stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z planowanymi zamówieniami publicznymi tureckich instytucji zarządzających transportem oraz służbami mundurowymi.
 
Wydarzenie będzie miało miejsce w największym centrum wystawienniczym w Ankarze - Congresium.
 
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze, po raz trzeci, będzie organizował duże stoisko wystawiennicze dla polskich firm z sektora transportu, systemów elektronicznych - komputerowych służących bezpieczeństwu ruchu drogowego, szeroko pojętego transportu. Uczestnictwo polskich firm w targach w latach poprzednich zapewniło im pozyskanie kontraktów w Turcji.
 
WPHI w Ankarze zaprasza polskie firmy działające w sektorze transportu, bezpieczeństwa ruchu drogowego - urządzenia elektroniczne, oprogramowanie dla bezpieczeństwa transportu, do nieodpłatnego skorzystania ze stoiska WPHI na targach. Dojazd i zakwaterowanie firmy organizują we własnym zakresie. O dofinansowanie na ten cel można dowiadywać się w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie.
 
Strona internetowa targów:
branże: Transport i logistyka, Odzież i obuwie

Targi
Turcja - Ankara
2016-11-17 - 2016-11-19
Dodał: Małgorzata Kędzierska