Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportupeterfood PL

Peterfood 2016


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt-Petersburgu uprzejmie informuje, że w dniach 15-17 listopada 2016 roku w Sankt-Petersburgu odbędą się Międzynarodowe Targi „PETERFOOD 2016”.

 

Peterfood to największa impreza branży spożywczej w Północno-Zachodnim Okręgu Federacji Rosyjskiej (PZOF). Jest to doskonałe miejsce do promocji własnej produkcji oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych.

 

Targom towarzyszą specjalistyczne panele, w których WPHI będzie czynnie uczestniczyć:

  • Program „Aktywna sprzedaż sieciowa”;
  • Forum „Handel Wielkiego Miasta”, w trakcie którego odbędzie się: „Centrum zakupów sieciowych”.

 

Co roku na terenie targów odbywa się ponad 8000 rozmów biznesowych odnośnie dostaw do ok. 50 sieci w PZOF, m.in. z kluczowymi odbiorcami regionu. Dla sieci ta wystawa jest skutecznym narzędziem do poszerzenia oferty. W 2015 r. największe sieci zorganizowały własne stoiska – mobilne działy zakupów.

 

Forum biznesowe w ramach imprezy oferuje także świetną możliwość do zapoznania się z planami rozwoju sieci, polityką asortymentową, kryteriami wyboru oraz warunkami niezbędnymi do zawarcia umowy z sieciami.

 

Statystyki imprezy w 2015 r.:

  • targi odwiedziło ok. 6 700 przedstawicieli branży
  • ok. 8000 rozmów odbyło się na stoiskach imprezy i w Centrum Zakupów Sieci
  • ponad 100 menadżerów ds. zakupów z 50 sieci detalicznych i stowarzyszeń branżowych wzięło udział w wystawie
  • 180 wystawców z 15 krajów
  • 200 dostawców odwiedziło Centrum Zakupów Sieci

 

Strona targów: http://peterfood.ru/

 

Wydział nasz zorganizuje na Wystawie swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym przewidziano miejsce do prezentacji materiałów reklamowych i przeprowadzania rozmów handlowych. Do udziału w imprezie, pracy na wspólnym stoisku i udziału w spotkaniach towarzyszących serdecznie zapraszamy i zachęcamy (nie wszystkie artykuły branży spożywczej są objęte sankcjami). Udział polskich przedsiębiorców jest całkowicie bezpłatny.

 

Zapraszamy producentów i dostawców polskich do udziału w Wystawie na stoisku WPHI w St.Petersburgu.

 

W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu – zachęcamy do przysyłania swoich materiałów reklamowych: katalogi, prospekty, ulotki informacyjne, cenniki itp.  (adres do wysyłki  doi pobrania poniżej: Adres do wysylki materialow reklamowych.docx). Będą one przekazywane zainteresowanym rosyjskim handlowcom odwiedzającym nasze stoisko na Targach. Przed wysyłką materiałów prosimy o wcześniejszy kontakt z Wydziałem.

 

Dane kontaktowe:

e-mail: petersburg@trade.gov.pl

tel.: +7 (812) 332 96 92

 

W załączeniu poniżej znajduje się plan Targów z zaznaczonym stoiskiem Wydziału (Peterfood 2016.jpg).

branże: Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Oleje i tłuszcze spożywcze, Pozostałe produkty spożywcze, Słodycze, Wyroby z warzyw i owoców, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze

Wystawa
Rosja - Sankt-Petersburg
2016-11-15 - 2016-11-17
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje