Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu561481229 2 PL

Dni Polskiej Żywności w sklepie EJT w Tianjinie


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W związku z udziałem polskich firm w targach Anufood w Pekinie w dn. 16-18 listopada 2016 r., w celu promocji polskich artykułów rolno-spożywczych w Chinach, WPHI w Pekinie planuje organizację Dni Polskiej Żywności w supermarkecie EJT w Tianjin w dniach 11-13 listopada 2016 r.

 

EJT to sieć sklepów z importowaną żywnością w Północnych Chinach. Od 2015 r. funkcjonuje pierwszy sklep w Tianjin (Minyuan Stadium) o powierzchni 6000 m2, gdzie planowana jest organizacja Dni Polskiej Żywności. W tym roku planowane jest otwarcie kolejnych 4-5 sklepów w Tianjin, Pekinie i Tangshan.

 

Dni Polskiej Żywności dla właścicieli sklepu będą możliwością do sprzedaży produktów, które są dostępne w ofercie sklepu oraz poznania reakcji konsumentów na nowe produkty, przesłane przez zainteresowane firmy z Polski. Dla polskich firm będzie to więc możliwość do wprowadzenia produktów do tej sieci oraz promocji polskich produktów wśród konsumentów.

 

Sklep EJT w Tianjinie posiada już w swojej ofercie produkty z Polski takie jak sery, mleko, produkty śniadaniowe, ciastka i czekoladę. Właściciel sklepu był w Polsce i ma pozytywną opinię o jakości polskich produktów.

 

Polskie firmy zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu w pierwszej kolejności proszone są o przesłanie oferty z opisem produktów i zdjęciami do WPHI w Pekinie na adres: a.siejka@trade.gov.pl. Oferty zostaną przesłane przedstawicielom sklepu, którzy dokonają selekcji produktów.

 

W celu jak najlepszego przebiegu tego wydarzenia oraz w związku z kosztami przygotowania stoiska i jego obsługi przedstawiciele polskich firm proszeni są o wsparcie organizacji Dni Polskiej Żywności poprzez zaoferowanie atrakcyjnej ceny lub jeżeli jest to możliwe, delegowanie pracowników do obsługi polskiego stoiska (dotyczy to szczególnie przedstawicieli firm chińskich zajmujących się importem/dystrybucją). Wszelkie wsparcie będzie mile widziane.

 

WPHI w Pekinie jest inicjatorem tego wydarzenia i jest gotowe wesprzeć jego organizację, oprócz działań związanych z planowaniem przebiegu wydarzenia także poprzez m.in. koordynację komunikacji między sklepem a polskimi firmami, oferując stroje ludowe do wykorzystania w czasie wydarzenia oraz grafiki, które mogą służyć do przygotowania dekoracji.

 

Sklepy EJT należą do firmy Tianjin Dongjiang International Agricultural Market Management Co. (http://www.djncp.com/). Oprócz sprzedaży detalicznej firma prowadzi sprzedaż produktów w internecie zajmuje się transportem towarów (firma Zhongdian Logistics) oraz produkcją artykułów spożywczych za granicą (w skład grupy wchodzi firma Bremner Juice Company zajmująca się produkcją soku w Kanadzie).

 

Poniżej znajdują się informacje o lokalizacji sklepu oraz zdjęcia sklepu i Dni Japońskich zorganizowanych w kwietniu tego roku. Do pobrania w pliku pdf znajduje się prezentacja firmy Tianjin Dongjiang International Agricultural Market Management.

 

Lokalizacja sklepu EJT w Tianjin

piętro -1, Minyuan Stadium, 101 Changsha Road, Heping, Tianjin, Chiny. Dojazd szybką koleją z Dworca Południowego w Pekinie zajmuje mniej ok. 30 min.

branże: Produkty tytoniowe, Mięso, Ryby, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Wyroby z mięsa i ryb, Napoje alkoholowe

Wystawa
Chiny - Tianjin
2016-11-11 - 2016-11-13
Dodał: Anna Woińska
Wydarzenia towarzyszące