Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBuilding-Green PL

Building Green 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

WPHI w Kopenhadze zaprasza na Targi Building Green, które odbędą się w Kopenhadze w dniach 2-3 listopada 2016 r.

 

Jest to największa impreza targowa w Danii, której celem jest promowanie zrównoważonego i energetycznie efektywnego budownictwa oraz innowacyjnych wyrobów i technologii budowlanych.

 

W trakcie targów odbywają się spotkania match-makingowe, B2B wystawców, firm, naukowców i wszystkich zainteresowanych budownictwem energooszczędnym. Dwudniowej imprezie towarzyszy wiele seminariów i konferencji, które są świetnym miejscem do wymiany poglądów, poznania rynku duńskiego oraz najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie.

 

Uczestnictwo w targach Building Green może być szansą dla polskich firm do nawiązania współpracy i znalezienia nowych partnerów biznesowych na rynku duńskim.

 

Lista wystawców zamieszczona jest na stronie: http://buildinggreen.eu/udstillere/udstillerliste-2016/

 

WPHI w Kopenhadze oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnego udziału w targach Building Green oraz zaprezentowania swoich produktów w następującym zakresie:

  • firma może oddelegować przedstawiciela, który będzie reprezentował firmę na naszym stoisku wraz z materiałami reklamowymi (firma ponosi wyłącznie koszty własnego dojazdu oraz zakwaterowania w czasie targów);
  • firma może przesłać swoje materiały reklamowe, które zostaną wyeksponowane na naszym stoisku.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w targach.

 

W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z WPHI telefoniczny: +45 39 48 12 02 lub mailowy: cph@trade.gov.pl

branże: Budownictwo i architektura, Energia i surowce odnawialne, Budownictwo, Architektura

Targi
Dania - Kopenhaga
2016-11-02 - 2016-11-03
Dodał: Małgorzata Kędzierska