Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAIM PL

Annual Investment Meeting 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Annual Investment Meeting odbędzie się w dniach 2-4 kwietnia 2017 r.  w Dubai International Convention and Exhibition Centre, Dubaj, ZEA. Tematem przewodnim dla siódmej edycji konferencji będą "Międzynarodowe Inwestycje, Ścieżką do konkurencyjności i rozwoju".
 
Udział w wydarzeniu będzie okazją do poznania międzynarodowych i wiodących ekspertów FDI, inwestorów i praktyków, aby dyskutować o zmieniającym się krajobrazie FDI oraz nowych źródłach zagranicznych inwestycji bezpośrednich.
 

Annual Investemnt Meeting odbędzie się pod honorowym patronatem Wiceprezydenta a jednocześnie Premiera ZEA, władcy Dubaju, JW Szejka Mohammada Bin Rashid Al-Maktoum

 

Więcej informacji: http://www.aimcongress.com/en/
branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Maszyny i urządzenia, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj
2017-04-02 - 2017-04-04
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje