Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEuroGastro2017 PL

EuroGastro 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne - EuroGastro to największa i najważniejsza w Polsce impreza targowa dedykowana branży HoReCa.

 

Ideą targów EuroGastro jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii.

 

Ekspozycja targowa podzielona zostanie na pięć sektorów tematycznych:

  • wyposażenie zaplecza kuchennego,
  • żywność i napoje dla gastronomii,
  • sektor kawowy,
  • wyposażenie sal restauracyjnych i barów,
  • drink&bar.

 

Oferta wystawców skierowana jest do: właścicieli i menadżerów restauracji, kawiarni, cukierni, pubów, klubów i dyskotek, barów typu fast food i snack-bar, firm cateringowych, lodziarni i cukierni; zarządców punktów zbiorowego żywienia (m. in.: szkół, domów dziecka, szpitali); właścicieli hurtowni; szefów kuchni i kucharzy, cukierników, baristów oraz barmanów; dyrektorów super- i hipermarketów odpowiedzialnych za zakupy i współpracę z dostawcami.

branże: Meble, Wyposażenie wnętrz, Mięso, Ryby, Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Warszawa
2017-04-05 - 2017-04-07
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje