Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRozmowy B2B 2 PL

Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ambasady RP w Pekinie ma przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Polskiego Biznesu w Ambasadzie RP w Pekinie, który odbędzie się w dniu 20 czerwca 2016 o godz. 13:30 w Ambasadzie RP w Pekinie.

 

Dzień Polskiego-Chińskiego Biznesu organizowany jest z okazji przyjazdu do Chin przedstawicieli urzędów marszałkowskich i przedsiębiorstw z województw mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego.

 

Celem spotkania będzie prezentacja ofert polskich eksporterów i projektów inwestycyjnych w Polsce, omówienie ewentualnych możliwości współpracy w promocji Polski i rozwoju współpracy gospodarczej między Polską a Chinami, promocja pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki i polskiej przedsiębiorczości w Chinach oraz integracja polskiego środowiska biznesowego w Chinach.

 

Po stronie chińskiej zaproszeni będą przedstawiciele przedsiębiorstw chińskich dobrani pod kątem działalności firm z polskiej strony oraz firm związanych gospodarczo z Polską lub rozważających współpracę z Polską (importerzy produktów z Polski, potencjalni inwestorzy w Polsce).

 

Szczególnie zależy nam na obecności przedstawicieli polskiego środowiska biznesowego w Chinach. Zachęcamy do przesyłania propozycji przemówienia i prezentacji oraz przekazania załączonego w j. chińskim/angielskim zaproszenia przedstawicielom firm chińskich, którzy mogą być zainteresowani tym spotkaniem.

 

Mamy nadzieje, że Dzień Polskiego Biznesu będzie platformą, która dostarczy okazję do nawiązania kontaktów i wymiany opinii dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem relacji Polski i Chin - przedstawicieli firm produkcyjnych, handlowych i konsultingowych (także zagranicznych), biur podróży, firm transportowych, mediów, instytucji oraz osób prywatnych, które bezpośrednio nie prowadzą działalności gospodarczej w Chinach.

branże: Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Architektura, Budownictwo

Spotkanie
Chiny - Pekin
2016-06-20
Dodał: Anna Woińska