Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFURNICA PL

FURNICA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, które odbędą się w dniach 13-16.09.2016 roku w Poznaniu.

 

Do zaprezentowania swojej oferty na targach FURNICA zachęcamy producentów, dostawców oraz dystrybutorów komponentów i akcesoriów do produkcji mebli.

 

Udział w tych targach daje możliwość spotkań z profesjonalistami - producentami mebli, wśród których przeważają osoby decyzyjne – hurtownicy, managerowie, właściciele, członkowie zarządów, główni technolodzy i szefowie zaopatrzenia.

 

Do zwiedzania zapraszamy producentów każdego rodzaju mebli, drewnianych domów, drewnianych placów zabaw, trumien oraz innych wyrobów z drewna. Zapraszamy właścicieli firm, technologów produkcji, projektantów mebli, osoby odpowiedzialne za produkcję i wzornictwo. Będzie można zapoznać się z ofertą producentów maszyn, komponentów oraz akcesoriów.

branże: Produkcja mebli, Rzemiosło artystyczne, Meble

Targi
Polska - Poznań
2016-09-13 - 2016-09-16
Dodał: Małgorzata Kędzierska