Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDzien Ukrainskiego Biznesu PL

Forum Międzynarodowe "Dzień Biznesu Ukraińskiego"


W dniu 12 maja 2016 r. w Warszawie odbędzie się IV edycja corocznego Forum Międzynarodowego “Dzień Biznesu Ukraińskiego”.

 

W ramach przedsięwzięcia zostaną omówione perspektywy dla inwestorów z UE, w szczególności z Polski, na rynku Ukrainy w kontekście postanowień Umowy stowarzyszeniowej między Unią Europejską a Ukrainą.

 

Forum odbędzie się przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju i Technologii Gospodarczego i Handlu Ukrainy, Ministerstwa Rozwoju i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej, pod patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Ukrainie i Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej.

 

W przedsięwzięciu wezmą udział przedstawiciele organów państwowych, organów samorządu terytorialnego Ukrainy i Polski, a także przedstawiciele kół biznesowych obu krajów. 

 

W ramach Forum zostanie omówione szerokie spektrum zagadnień współpracy gospodarczej, w szczególności dotyczących perspektywy dla inwestorów polskich na rynku Ukrainy, możliwości zwiększenia wymiany towarowej między krajami.

 

Zarejestrować się można pod linkiemhttp://eucon.ua/pbd4/

 

Program Forum w załączonym pliku.

branże: Pozostałe branże

Konferencja
Polska - Warszawa
2016-05-12
Dodał: Małgorzata Kędzierska