Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPKIHP logo PL

Misja gospodarcza do Kazachstanu na III Międzynarodowe Forum Handlu Detalicznego


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. i Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa pod auspicjami Ministerstwa Rozwoju i Technologii i we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ałmaty zapraszają do udziału w misji gospodarczej na III Międzynarodowe Forum Handlu Detalicznego (III International Retail Business Summit).

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2016 r. w Ałmaty w Kazachstanie. Delegacji przewodniczyć będzie Witold Słowik Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju.

 

III Międzynarodowe Forum Handlu Detalicznego jest jednym z największych wydarzeń w regionie i okazją dla polskich firm do wejścia na rynek kazachstański lub do wprowadzenia swoich towarów do dystrybucji detalicznej w Kazachstanie.

 

W ramach misji zorganizowany zostanie „Polsko-Kazachstański okrągły stół biznesowy”, z udziałem przedstawicieli rządu Kazachstanu, instytucji odpowiedzialnych za kwestie podatkowe, celne i certyfikację, a także przedstawicieli największych sieci detalicznych w Kazachstanie. Odbędą się tez indywidualne spotkania b2b dla polskich przedsiębiorców - zarówno producentów, jak i dystrybutorów - z takich branż jak: spożywcza i przetwórstwa spożywczego, chemia gospodarcza, farmaceutyczna, kosmetyczna, tekstylna, wyposażenie sklepów, obuwnicza, budowlana, logistyczna, wyposażenie samochodów, produkty sportowe, gry, zabawki, itp. Wszystkie spotkania prowadzone będą w j. rosyjskim i j. angielskim.

 

Organizatorzy planują także przygotowanie stoiska narodowego dla uczestników misji.

 

Koszty przelotu oraz zakwaterowania firmy ponoszą we własnym zakresie. Koszty udziału w Forum i na stoisku narodowym uzależnione są od ilości firm biorących udział w misji i zostaną przekazane po zamknięciu aplikacji. Koszty udziału w Forum obejmują: wynajem powierzchni wystawienniczej, status „Partnera”, organizację spotkań b2b, zamieszczenie informacji o firmach w katalogu Forum oraz na stronie internetowej Forum, wejściówki na Forum. Organizatorzy pokrywają koszty tłumaczy, transportu lokalnego i przygotowania katalogu uczestników misji.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 11 kwietnia 2016 r.

Przy rejestracji obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Agnieszka Schütte

E-mail: agnieszka.schutte@paiz.gov.pl

 

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa

Piotr Guzowski

E-mail: prezes@pkihp.pl, pkihp@pkihp.pl

 

Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy wersja polsko-rosyjska

Formularz zgłoszeniowy wersja angielska

branże: Przetwórstwo spożywcze, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przemysł farmaceutyczny, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Kosmetyki, Farmacja i biotechnologia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Wyposażenie wnętrz, Odzież i obuwie, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Transport i logistyka, Produkcja środków transportu, Części i akcesoria samochodowe, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki

Misja Gospodarcza
Kazachstan - Ałmaty
2016-04-22 - 2016-04-23
Dodał: Anna Woińska
Wydarzenia towarzyszące