Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUzbekistan Agrominitech Expo 2016 PL

Uzbekistan Agrominitech Expo 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 31 maja do 3 czerwca br. w Taszkencie odbędzie się XI Specjalistyczna Wystawa Międzynarodowa Mini-technologii i Małych Urządzeń dla Rolnictwa „Uzbekistan Agrominitech Expo 2016", połączona z możliwością sprzedaży wwiezionych do Uzbekistanu maszyn i linii technologicznych.

 

Targi, organizowane przez Ministerstwo Współpracy Gospodarczej z Zagranicą, Inwestycji i Handlu RU, Izbę Handlowo-Przemysłową RU oraz Asocjację Gospodarstw Farmerskich RU, obejmować będą następujące bloki tematyczne:

  • przetwórstwo owocowo-warzywne,

  • przetwórstwo mięsne i rybne,

  • przetwórstwo mleczne, weterynarię,

  • produkcję piekarniczą i makaronów,

  • opakowania, maszyny pakujące i etykietujące,

  • technologie mrożenia,

  • środki ochrony roślin,

  • uprawy cieplarniane i nawadnianie,

  • hodowla pszczół,

  • urządzenia do prac nakładczych (urządzenia szwalnicze, do produkcji dywanów itd.).

 

Planowana jest także organizacja seminariów tematycznych podczas targów.

 

WPHI zorganizuje podczas ww. targów, podobnie jak w latach ubiegłych, własne stoisko informacyjno-promocyjne. W związku z powyższym, chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić polskie przedsiębiorstwa, zainteresowane bezpłatną promocją swoich towarów lub usług do nadsyłania na nasz adres materiałów reklamowych.

 

Przesłane materiały będą prezentowane podczas targów, a także przekazywane bezpośrednio potencjalnym partnerom. Firmy i przedsiębiorcy indywidualni, pragnący skorzystać z naszej propozycji, powinni wziąć pod uwagę fakt, iż okres niezbędny na dotarcie przesyłki z Polski do Uzbekistanu wynosi nawet miesiąc-półtora, znacznie szybciej - drogą kurierską, najlepiej DHL lub UPS. Przesyłki pocztowe nie powinny przekraczać 15 kg, co pozwoli uniknąć nam dość skomplikowanej i kosztownej procedury odprawy (Wydział nie może ponosić żadnych kosztów z tytułu przesyłki materiałów, co jest także ważne w przypadku przesyłki kurierskiej).

 

Ponadto, istnieje możliwość bezpośredniego uczestnictwa w targach oraz rozmów z partnerami na stoisku WPHI (bezpłatnie), co pozwoli zainteresowanym firmom uniknąć kosztów związanych z wynajmem powierzchni wystawienniczej. Z powodu ograniczonej wielkości stoiska informacyjno-promocyjnego Wydziału, zainteresowanych wspólnym z nami udziałem w wystawie prosimy o wcześniejszy kontakt. Należy również pamiętać o konieczności uzyskania wizy do Uzbekistanu.

 

Z okazji targów, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Taszkencie wyda katalog polskich firm. Przedsiębiorstwa i firmy zainteresowane tą formą (również bezpłatnej) promocji, prosimy o nadsyłanie do dnia 12 maja br. drogą elektroniczną informacji w języku rosyjskim, jak następuje:

 

Nazwa firmy:

Название фирмы:

Logo firny

Логотип фирмы

Zakres działalności i oferta:

do 100 słów Arial „8”

Pод деятельности и предложение:

Adres:

Адрес:

Tel.:

Tел.:

Fax:

Факс:

e-mail:

e-mail:

Strona internetowa:

Интернeт-сайт:

Osoba do kontaktów:

Контактное лицо:

W przypadku pytań prosimy o skontaktowanie się z WPHI Taszkent.

 

Informacje nt. wystawy dostępne są na stronie agrominitech.mfer.uz. Zainteresowani samodzielnym uczestnictwem w targach mogą zwracać się do organizatorów drogą elektroniczną: info@uzexpocentre.uz. Tel. +998 71 2385610, 2344062, 2385611, 2385112; fax. +998 71 2385610.


branże: Mięso, Ryby, Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Zboża, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego

Targi
Uzbekistan - Taszkent
2016-05-31 - 2016-06-03
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje