Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuart.spozywcze PL

Webinarium na temat możliwości eksportu polskiej żywności do Kanady


Rodzaj wydarzenia
Wykład

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Montrealu zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarium na temat warunków eksportu polskich towarów rolno-spożywczych do Kanady.

 

W ramach webinarium zaproszeni eksperci - pan Christian Siviere, specjalista ds. logistyki z firmy „Solimpex Montreal” oraz pan Richard Baker, broker żywności z firmy „Food Distribution Guy” - przedstawią informacje na temat formalnych zasad i zwyczajów związanych z wprowadzaniem artykułów spożywczych do sprzedaży w Kanadzie, a także odpowiedzą na bezpośrednie pytania zainteresowanych firm.

 

Webinarium odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2016 r. w godz. 14:00-15:00 czasu polskiego (8:00-9:00 czasu montrealskiego) wyłącznie w języku angielskim. Spotkanie moderować będzie przedstawiciel Wydziału.

 

Scenariusz Webinarium:

  • 14:00 – przywitanie ze strony WPHI (prezentacja prelegentów, wstępna informacja na temat polskiego eksportu rolno-spożywczego do Kanady)
  • 14:10 – prezentacja Ch. Siviere (aspekty logistyczne dostaw towarów spożywczych do Kanady; formalności celne)
  • 14:25 – wystąpienie R. Baker (kanały dystrybucji towarów rolno-spożywczych w Kanadzie)
  • 14:40 – pytania i odpowiedzi
  • 15:00 – zakończenie

 

Dostęp do webinarium będzie możliwy za pośrednictwem linku (https://global.gotomeeting.com/join/174333277) lub połączenia telefonicznego.

 

W celu udziału w webinarium przy pomocy sieci komputerowej konieczny będzie komputer z dostępem do Internetu, głośnikami i mikrofonem, zainstalowanie darmowej aplikacji „GoToMeeting” firmy Citrix (w przypadku tych z Państwa, którzy nie korzystali z tego programu; instalacja aplikacji uruchomi się w momencie otwarcia powyższego linku) oraz podanie hasła do Webinarium: SIAL-2016.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w webinarium przy pomocy linii telefonicznej należy połączyć się z numerem: +1 647 497 9379 (uwaga: połączenie bezpłatne jedynie na terenie Kanady) i podanie kodu dostępu: 174 333 277 (oraz dodatkowego kodu, który wyświetli się Państwu na ekranie).

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium.

 

W przypadku zainteresowania uzyskaniem od prelegentów szczegółowych wyjaśnień na interesujące Państwa tematy prosimy o przesłanie pytań w języku angielskim do naszego Wydziału (e-mail: montreal@trade.gov.pl) w terminie do 1 kwietnia br.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Montrealu

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Mięso, Ryby, Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe

Wykład
Kanada - Montreal
2016-04-05
Dodał: Anna Woińska