Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPLASTECH2016 PL

PLASTECH 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

TERMIN 4-7 maja 2016 r. został przesunięty na późniejszy. Nie jest jeszcze znany nowy termin.

 

NOWY TERMIN zostanie ogłoszony na stronie organizatora: http://plastech.izfas.com.tr/en/anasayfa/

 

PLASTECH 2016 - targi wyrobów z tworzyw sztucznych, opakowań i technologii z tym związanych w Izmirze.

 

Jest to już 3-cia edycja targów. Organizatorem imprezy jest İZFAŞ - jedna z najstarszych i największych organizacji zajmujących się tragami handlowymi. Trzecia edycja odbędzie się przy wsparciu firm PLASFED i EGEPLAST. İZFAŞ oferuje unikalną platformę zarówno dla lokalnych, jak i międzynarodowych producentów i dystrybutorów. Na targach prezentowane są najnowsze technologie dla przemysłu tworzyw sztucznych. Podczas imprezy odbywają się seminaria, na które zapraszani są eksperci z całego świata.

 

Turcja jest drugim pod względem wielkości produkcji w Europie producentem wyrobów z tworzyw sztucznych. Jest to duży i wciąż rosnący rynek producentów i odbiorców plastiku i wyrobów z plastiku. Najwięcej wykorzystania plastiku przypada na sektory opakowań i budownictwa.

 

Więcej informacji o targach: http://plastech.izfas.com.tr/en/anasayfa/

 

Wszystkie polskie firmy zainteresowane udziałem w targach PLASTECH, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze zaprasza do prezentacji na stoisku organizowanym na targach przez WPHI w Ankarze.

 

Więcej informacji i zgłoszenia należy kierować na adres: ankara@trade.gov.pl

branże: Produkcja mebli, Przetwórstwo spożywcze, Produkcja środków transportu, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Budownictwo, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farby i lakiery

Targi
Turcja - Izmir
2016-05-04 - 2016-05-07
Dodał: Anna Woińska