Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWOD KAN PL

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna podczas Targów WOD-KAN 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Już po raz siódmy Ośrodek Enterprise Europe Network w Toruniu zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów branży wodno-kanalizacyjnej do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej XXIV edycji Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016, która odbędzie się 11 maja 2016 r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo - Wystawienniczego przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy.

 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda Kooperacyjna daje możliwość i szansę do zaprezentowania Państwa oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

 

Giełda Kooperacyjna to idealna platforma do:

  • obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych produktach, technologiach,
  • przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
  • dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych.

 

Koszty

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i na Targach WOD-KAN 2016 jest BEZPŁATNY!

 

Rejestracja

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 26.04.2016 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu talkB2B: http://wodkan2016.talkb2b.net/members/register

 

Alternatywnie można wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: www.een.tarr.org.pl i odesłać na adres: magdalena.frank@tarr.org.pl

 

W celu przedłożenia swojego profilu firmowego należy stworzyć konto i profil uczestnika oraz przygotować krótki opis swojej działalności w języku angielskim. Opis powinien uwzględniać przedmiot oferty (poszukiwani odbiorcy produktów, odbiorcy technologii, poszukiwane nowe produkty, technologie) oraz oczekiwania w stosunku do potencjalnych partnerów.

 

Zarówno rejestracja firmy, jak i wprowadzenie profilu współpracy, zostanie potwierdzone drogą mailową. W każdej chwili będzie możliwy powrót do edycji danych oraz wprowadzonego profilu i zapisania odpowiednich zmian.

 

Prosimy pamiętać, iż oferty będą ogólnie dostępne. Prosimy zatem o nieumieszczanie żadnych informacji związanych z poufnymi prawami własności intelektualnej.

 

Uwaga! Firmy consultingowe nie mogą uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej.

 

Wybór partnera rozmów

Po dokonaniu pełnej rejestracji, potwierdzonej drogą mailową, w celu wybrania interesującego partnera do spotkania, należy zalogować się na wcześniej utworzone konto i wybrać profil partnera. Kilka dni przed rozpoczęciem Giełdy otrzymają Państwo osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany bezpośrednio przed Targami online). W planie spotkań zawarte zostaną informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy, z którą zaaranżowano spotkanie.

 

Podczas Giełdy

Podczas samych spotkań kooperacyjnych, otrzymają Państwo zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów. Na każdym z ponumerowanych stolików zostaną umieszczone informacje o rozmowach zaplanowanych na ten dzień. Ponadto, pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania Giełdy pozostaną do Państwa dyspozycji. Uczestnicy Giełdy będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi tłumaczenia konsekutywnego oraz cateringu.

 

Więcej informacji udziela:

Magdalena Frank

tel. 56 699 54 80

e-mail: magdalena.frank@tarr.org.pl

branże: Pozostałe branże, Maszyny i urządzenia

Targi
Polska - Bydgoszcz
2016-05-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

wodkan