Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVENTUREOUT POLAND PL

Venture Out Poland - program dla polskich start-upów w Nowym Jorku


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 21-26 lutego 2016 r. firma Venture Out organizuje w Nowym Jorku komercyjny program akceleracyjny skierowany do polskich start-upów.

 

Dowiedziawszy się o organizacji programu, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji postanowił włączyć się w niego, by wesprzeć uczestniczące w nim firmy.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w programie, proszę skontaktować się z organizatorem i powołać się na Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku - wówczas otrzymają Państwo 25 proc., a w przypadku firm mających biuro w USA – 50 proc. zniżki na uczestnictwo.

 

23 lutego w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku WPHI organizuje seminarium skierowane do polskich start-upów, także tych, które nie biorą udziału w programie Venture Out.

 

Więcej na temat programu znajduje się w załączonym dokumencie, a także na stronie: http://www.ventureoutny.com/event/polandfebruary2016 oraz tu https://goo.gl/qe0Q58.

 

branże: IT/ICT

Spotkanie
USA - Nowy Jork
2016-02-21 - 2016-02-26
Dodał: Małgorzata Kędzierska