Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPnematicon P PL

PNEUMATICON 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Innowacyjne systemy pneumatyczne, czyli silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie - IX Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON, które odbędą się od 9 do 11 marca 2016 roku w Targach Kielce to nie lada gratka dla specjalistów z branży.

 

W halach wystawienniczych można będzie zapoznać się TAKŻE z ofertą branży hydraulicznej, w tym z zaworami, przełącznikami, turbinami, silnikami, generatorami i zasilaczami. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji, zwiedzający będą mogli również skorzystać z profesjonalnego doradztwa technicznego.

 

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem blisko 6 tysięcy gości. Targi PNEUMATICON towarzyszą targom związanym z obróbką metali, technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM oraz WIRTOPROCESY.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 9 do 11 marca 2016 roku.

branże: Pozostałe branże, Maszyny i urządzenia

Targi
Polska - Kielce
2016-03-09 - 2016-03-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska