Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBułgaria Building PL

Stoisko informacyjne WPHI Sofia na Targach BULGARIA BUILDING WEEK 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje polskie stoisko informacyjne w ramach targów BULGARIA BUILDING WEEK, które odbędą się w Sofii w dniach 16 – 19 marca 2016r. w Inter Expo Center w Sofii.

 

Na stoisku WPHI mogą być bezpłatnie prezentowane i dystrybuowane materiały reklamowe polskich firm.

 

Zapraszamy również do osobistego udziału przedstawiciela Państwa firmy w targach w ramach misji polskich firm. Zainteresowanym przedstawicielom polskich firm WPHI udzieli niezbędnej pomocy i bezpłatnie udostępni, po wcześniejszym uzgodnieniu, miejsce na stoisku WPHI do udzielania informacji, dystrybucji folderów i prowadzenia rozmów handlowych. Roześle zaproszenia do potencjalnych partnerów. W celu odpowiedniego przygotowania pobytu, zamiar udziału na stoisku prosimy zgłosić najlepiej do 10.03.2016 r.

 

W sprawach udziału ww. imprezie prosimy o kontakt na e-mail: sofia@trade.gov.pl lub tel.: +359 2 869 11 25, +359 2 869 11 50.

 

W tym roku będzie to 16 edycja specjalistycznych targów BULGARIA BUILDING WEEK skierowanych do branży budowlanej. W trakcie targów będą prezentowane maszyny budowlane, narzędzia, materiały budowlane, izolacje, okna, drzwi, urządzenia sanitarne i inne. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora http://buildingweek.bg/en.

 

Targi BULGARIA BUILDING WEEK odbywają razem z targami Security Expo dla branży bezpieczeństwa, ochrony i zabezpieczeń Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora http://securityexpo.bg/en.

 

Firmy zainteresowane rynkiem bułgarskim prosimy o przesłanie folderów, broszur, ulotek (najlepiej w języku bułgarskim, angielskim lub rosyjskim) na adres:

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND

TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION (z dopiskiem: BBW)

1680 Sofia

6, Bitolya Str.

Bułgaria

 

Przesłane materiały będziemy bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród odwiedzających targi. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony https://bulgaria.trade.gov.pl/bg, zamieszczane są tam między innymi informacje o rynku i gospodarce Bułgarii, informacje na temat targów organizowanych w Bułgarii, a także zapytania firm bułgarskich poszukujących kontrahentów w Polsce.

branże: Architektura, Budownictwo

Targi
Bułgaria - Sofia
2016-03-16 - 2016-03-19
Dodał: Małgorzata Kędzierska