Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWorld Food PL

World Food Uzbekistan 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie uprzejmie informuje, że w dniach 16-18 marca 2016 roku w Taszkencie odbędą się XVI Międzynarodowe Targi "World Food Uzbekistan 2016", jedna z największych tego typu imprez wystawienniczych w Azji Centralnej.

 

W ramach tegorocznych targów prezentowane będą między innymi następujące bloki tematyczne:

 • artykuły spożywcze,
 • dodatki do żywności, przyprawy,
 • maszyny i urządzenia dla przetwórstwa rolno-spożywczego,
 • horex,
 • maszyny i urządzenia pakujące, opakowania spożywcze.

 

Równocześnie, odbywać się będzie XI Rolnicza Wystawa Międzynarodowa „Agro World Uzbekistan 2016”, poświęcona następującym tematom:

 • maszyny i urządzenia rolnicze,
 • mini-zakłady przetwórcze,
 • elewatory,
 • infrastruktura i wyposażenie (w tym dla ferm drobiu i gospodarstw rybackich),
 • nawozy, pasze i dodatki paszowe,
 • środki ochrony roślin,
 • weterynaria i zootechnika,
 • nasiona i sadzonki,
 • produkcja rolna.

 

Szczegółowe informacje nt. wystaw dostępne są na stronach organizatorów: www.ite-uzbekistan.uz , www.worldfood.uz

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie zorganizuje podczas wystawy, podobnie jak w latach ubiegłych, własne stoisko informacyjne. W związku z powyższym, chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić polskie firmy, zainteresowane bezpłatną promocją swoich towarów lub usług do nadsyłania na nasz adres materiałów reklamowych (w języku rosyjskim lub angielskim) w wersji drukowanej lub na nośnikach elektronicznych.

 

Przesłane materiały będą prezentowane podczas targów, a także przekazywane bezpośrednio potencjalnym partnerom. Firmy i przedsiębiorcy indywidualni, pragnący skorzystać z naszej propozycji, powinni wziąć pod uwagę fakt, iż okres niezbędny na dotarcie przesyłki z Polski do Uzbekistanu wynosi nawet miesiąc czasu, znacznie szybciej - drogą kurierską, najlepiej DHL lub UPS. Przesyłki pocztowe nie powinny przekraczać 20 kg, co pozwoli uniknąć nam dość skomplikowanej i kosztownej procedury odprawy (Wydział nie może ponosić żadnych kosztów z tytułu przesyłki materiałów, co jest także ważne w przypadku przesyłki kurierskiej).

 

Istnieje również możliwość osobistego uczestnictwa w targach na stoisku WPHI. W tym przypadku firma unika kosztów związanych z wynajmem powierzchni wystawienniczej, gwarantujemy też bezpłatne wejściówki na targi. Inne koszty należy pokryć we własnym zakresie. Na stoisku mogą być prezentowane jedynie materiały reklamowe (broszury, katalogi itp.), a nie same towary. Prosimy o odpowiednio wczesne poinformowanie WPHI o zainteresowaniu udziałem w targach na naszym stoisku, gdyż jego powierzchnia jest ograniczona.

 

Z okazji targów Wydział wyda katalog polskich firm sektora rolno-spożywczego.

 

Firmy, zainteresowane tą formą promocji prosimy o nadsyłanie do dnia 4 marca 2016 r. drogą elektroniczną informacji w języku rosyjskim, jak następuje:

Nazwa firmy:

Название фирмы:

Logo firny

Логотип фирмы

Zakres działalności i oferta: do 100 słów Arial „8”

Pод деятельности и предложение:

Adres:

Адрес:

Tel.:

Tел.:

Fax:

Факс:

e-mail:

e-mail:

Strona internetowa:

Интернeт-сайт:

Osoba do kontaktów:

Контактное лицо:

Udział w katalogu WPHI jest bezpłatny, w odróżnieniu od katalogu wydawanego przez organizatorów targów WORLD FOOD. Dopuszczają oni także tzw. zaoczne uczestnictwo w targach poprzez wpis do swojego katalogu wystawców.

 

Szczegóły można ustalić bezpośrednio z ITE Uzbekistan:

Adres: Uzbekistan, 100000 Tashkent pr-t Mustakillik, 59A

Tel: (+998 71) 113 01 80

Faks: (+998 71) 237 22 72

www.ite-uzbekistan.uz, www.worldfood.uz

E-mail: post@ite-uzbekistan.uz, worldfood@ite-uzbekistan.uz

branże: Handel, Zboża, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Biotechnologia, Warzywa i owoce, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe

Targi
Uzbekistan - Taszkient
2016-03-16 - 2016-03-18
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje