Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMining Mongolia PL

Mining Mongolia 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Szacunkowy koszt 1m2 powierzchni wystawienniczej (kwota w EUR)
350

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
12926

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
1500

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
220

Mining Mongolia to jedne z najważniejszych targów w Mongolii prezentujące ciężki sprzęt górniczy, maszyny, urządzenia oraz wszelkie specjalistyczne usługi dotyczące przemysłu wydobywczego.

 

W targach uczestniczą również instytucje finansowe, fundusze inwestycyjne, ubezpieczeniowe, instytuty naukowo-badawcze, i ośrodki edukacyjne. Teren wystawy obejmuje obszar zarówno w hali targowej, jak i na otwartej przestrzeni.

 

Targi Mining Mongolia są dobrą okazją dla przedsiębiorstw, które aktywnie uczestniczą lub planują wejść na mongolski rynek górniczy.

 

Targi są najważniejszym wydarzeniem sektorowym w Mongolii pod względem liczby zebranych przedsiębiorców, promocji produktów i usług, możliwości budowania relacji oraz dyskusji na temat przyszłych trendów na rynku.

branże: Węgiel kamienny i brunatny, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Górnictwo i przemysł wydobywczy

Targi
Mongolia - Ułan Bator
2016-09-01 - 2016-09-03
Dodał: Anna Woińska