Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuspawalnictwo PL

SPAWALNICTWO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

SPAWALNICTWO 2016 - Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa to od wielu lat impreza, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród firm biorących w niej udział.

 

Dostrzegają one jej potencjał i bardzo dobrze oceniają Klientów, którzy odwiedzają te targi. W ofercie prezentowane będą maszyny, urządzenia i akcesoria spawalnicze, nie zabraknie również przemysłowych robotów spawalniczych. w poprzedniej, dziesiątej edycji uczestniczyły firmy: SPAW-TECH, SAP-WELD, HYPERTHERM, TECHNIKA SPAWALNICZA czy CENTRO-SPAW. Dla zwiedzających ceniących innowacyjność dodatkową atrakcją będę z pewnością dni druku 3D.

 

Ciekawie zapowiadają się konferencje i spotkania brokerskie organizowane przez Enterprise Europe Network działający przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

 

Również w liczbach specjalistyczne targi skierowane do przemysłu zapowiadają się naprawdę imponująco. Te imprezy to tradycyjnie już, łączna prezentacja ponad 500 firm wystawców między innymi z Polski, Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Słowacji, Litwy, Danii i Holandii, którą zazwyczaj odwiedza ponad 6000 fachowców.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 9 do 11 marca 2016 roku.

branże: Maszyny i urządzenia

Targi
Polska - Kielce
2016-03-09 - 2016-03-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska