Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEMAF16 PL

EMAF 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
27000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
40000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
350

Polski akcent
WPHI uczestniczy

EMAF 2016 - XVI Międzynarodowe Targi Maszyn, Urządzeń i Usług dla Przemysłu. Najważniejsze wydarzenie promocyjne w Portugalii w zakresie sektora elektromaszynowego.

 

Targi odbywają się w Porto w dniach od 23-26 listopada 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Porto - EXPONOR (Feira Internacional do Porto).

 

W tym samym czasie na terenie targów Exponor odbywaja się:

  • FIMAP – XIX Międzynarodowa Wystawa Maszyn do Obróbki Drewna,
  • FERRÁLIA – XIV Wystawa Akcesoriów i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego.

 

Profil Targów: Maszyny i urządzenia, projektowanie maszyn i urządzeń, robotyka i automatyka, formy,wyroby z plastiku i gumy, narzędzia, obróbka metali, sterowanie maszyn, etc.

 

Profil wystawcy: Wystawcy krajowi i międzynarodowi. Producenci maszyn i urządzeń, dostawcy usług dla przemysłu, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z sektorem elektromaszynowym.

 

Profil wizytującego: Przedsiębiorcy, kadra zarządzająca, sepcjaliści, inżynierowie, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z sektorem elektromaszynowym, konstruktorzy i konsultanci technologiczni, naukowcy, dziennikarze prasy specjalistycznej.

 

Więcej informacji o Targach EMAF 2016 na stronie: http://www.emaf.exponor.pt/

 

Uwaga:

 

WPHI uczestniczy w tym wydarzeniu i zaprasza polskie firmy do wspólnego udziału na naszym stoisku. Nasz Wydział udostępnia stoisko informacyjne polskim firmom celem prezentacji materiałów promocyjnych, a także prowadzenia ewentualnych rozmów z kontrahentami. Firmy polskie, które nie mogą wziąć bezpośredniego udziału na naszym stoisku, zachęcamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, które chętnie zaprezentujemy na naszym stoisku.

 

Materiały prosimy wysyłać na adres:

Embaixada da Polónia

Departamento de Promoção do Comércio e do Investimento,

Rua António Saldanha 48

1400-021 Lisboa

Portugal

branże: Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Maszyny dla metalurgii, Produkcja i przetwórstwo metali, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, IT/ICT, Maszyny i urządzenia

Targi
Portugalia - Matosinhos , Porto
2016-11-23 - 2016-11-26
Dodał: Małgorzata Kędzierska