Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAF72016 PL

Africa Big 7 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Uprzejmie informujemy, że w 2016 roku planujemy udział w Targach Africa Big Seven, które odbędą się w dniach 19-21 czerwca 2016 r. w Gallagher Convention Centre, Midrand w Johannesburgu.

 

W związku z przyjętym przez MRiRW „Planem promocji sektora rolno-spożywczego na rok 2016” Agencja Rynku Rolnego zorganizuje misję gospodarczą do RPA. Planowana jest również organizacja stoiska narodowego na targach Africa Big Seven, organizacja spotkań B2B oraz seminarium nt. rynku RPA.

 

Jest to największa impreza targowa w Południowej Afryce w sektorze spożywczym. Zainteresowanie targami (w 2015 r. wzięło udział 900 firm z 45 krajów) wynika z faktu, ze w ramach jednej imprezy reprezentowani są producenci i dystrybutorzy wielu produktów żywnościowych przeznaczonych do sprzedaży detalicznej. Wystawiają się także producenci maszyn do przetwórstwa żywności, pakowania i magazynowania. Dlatego zachęcamy przedstawicieli polskich firm do rozważenia udziału w tym wydarzeniu. W targach Africa Big 7 2015 wzięli udział przedstawiciele wiodących firm sektora spożywczego oraz największych sieci handlowych w Afryce: Checkers - Shoprite, Pick’n pay, Woolworth, Spaar, Clicks, Massmart.

 

Organizacją polskiego stoiska zajmuje się firma Eltar z Warszawy - p. Elżbieta Tęsna; w MRiRW należy kierować zapytania do p. Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej Agnieszki Rembisz, a w ARR do p. Karoliny Izdebskiej z Biura Współpracy Międzynarodowej.

 

* * *

W tegorocznych targach zapowiedziano uczestnictwo pana Ministra J. Boguckiego z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz delegacji Agencji Rynku Rolnego z Panem Prezesem Jarosławem Ołowskim.

 

W targach weźmie udział dziewięć polskich firm sektora rolno-spożywczego.

branże: Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego

Targi
Republika Południowej Afryki - Johannesburg
2016-06-19 - 2016-06-21
Dodał: Anna Woińska