Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNICGE PL

Nanjing International Consumer Goods Expo NICGE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
Możliwe skorzystanie z powierzchni wystawienniczej WPHI.

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
80000

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Targi dóbr konsumpcyjnych w Nankinie to bardzo dobra impreza o charakterze sprzedażowym. Wydarzenie to na trwałe wpisało się do kalendarza imprez w tym mieście. Z roku na rok poszerza się zarówno liczba wystawców jak i odwiedzających imprezę. W edycji 2015 uczestniczyło ponad 400 wystawców, w tym ok. 40% firm z zagranicy.

 

W ramach polskiego pawilonu narodowego zaprezentowały swe produkty firmy z branży bursztynowej, jak również spożywczej. Polskie stoisko tradycyjnie obejmowało największą (140m2) powierzchnię, którą zapełniło 13 firm prezentując wyroby biżuteryjne z bursztynu, luksusową ceramikę oraz żywność z Polski.

 

Pracownicy WPHI Szanghaj promowali także polską ofertę turystyczną oraz szereg ofert (głównie producentów artykułów spożywczych) otrzymanych z kraju.

 

Zanotowano spore zainteresowanie polską ekspozycją, zarówno ze strony odwiedzających targi, jak również lokalnej prasy. W czasopismach oraz telewizji regionalnej pojawiły się reportaże i wywiady prezentujące chińskim konsumentom polską ofertę.

 

Firmy zainteresowane udziałem w kolejnej edycji targów w Nankinie WPHI szanghaj gorąco zachęca do kontaktu pod następującym adresem e-mail: shanghai@trade.gov.pl.

branże: Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Dywany i dekoracje, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne

Targi
Chiny - Nankin
2016-09-09 - 2016-09-11
Dodał: Anna Woińska
Wydarzenia towarzyszące