Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuautomechanika shanghai PL

Automechanika Shanghai 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
280000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
100000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
5300

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Automechanika to coroczne targi skupiające przedstawicieli i miłośników przemysłu motoryzacyjnego.

 

Organizatorami show są co roku: Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd. oraz CNAICO - China National Automotive Industry International Corporation.

 

Tematyka tego wydarzenia obejmuje następujące segmenty branży:

  • części i komponenty (m.in. układy napędowe, wnętrza, akcesoria, odrestaurowane części samochodowe);
  • elektronika i systemy (silniki, elektronika, oświetlenie, układ elektryczny, układ wspomagania, bezpieczeństwo i komfort pojazdów, elektronika);
  • akcesoria i tuning (akcesoria samochodowe);
  • naprawa i konserwacja (sprzęt do obsługi i naprawy pojazdów oraz konserwacji, recycling);
  • stacje obsługi i myjnie (urządzenia serwisujące na stacjach, myjnie);
  • zarządzanie oraz sektor IT (m.in. finanse, ubezpieczenia, leasing).

 

Podczas zeszłorocznej edycji na powierzchni wystawienniczej 280 tys. m kw. zaprezentowało się 5300 wystawców. Targi odwiedziło ponad 100 tys. gości z całego świata.

 

Na polskim stosiku zaprezentowały się oprócz WPHI dwie firmy: Lotos Oil oraz Cimat. Gościem honorowym polskiego stoiska był także Prezes Polskiej Izby Motoryzacji - Pan Roman Kantorski.

 

Ze względu na rolę jaką sektor motoryzacyjny pełni w naszym kraju, Placówka konsekwentnie planuje udział w dalszych edycjach targów. Zachęcamy polskie firmy do rozważenia udziału w kolejnej edycji Automechanika Shanghai. WPHI bezpłatnie udostępni polskim przedsiębiorcom powierzchnię wystawową (max. 18 m2) do zaprezentowania ofert i prowadzenia rozmów. Zapewnimy również odpowiednią promocję stoiska na miejscu wśród chińskich firm z branży, jak też udzielimy odpowiedniego wsparcia w prowadzeniu rozmów biznesowych.

 

W sprawie dalszych informacji prosimy o przesyłanie maili na poniższe adresy: adam.ryszkowski@trade.gov.pl, shanghai@trade.gov.pl

branże: Transport i logistyka, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Pozostałe pojazdy samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Samochody osobowe, Produkcja środków transportu

Targi
Chiny - Szanghaj
2016-11-30 - 2016-12-03
Dodał: Anna Woińska
Wydarzenia towarzyszące