Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCICGF 2016a PL

China International Consumer Goods Fair (CICGF) 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

China International Consumer Goods Fair  (CICGF) - targi artykułów konsumpcyjnych w Ningbo to bardzo profesjonalna impreza pod patronatem chińskiego Ministerstwa Handlu.

 

W tegorocznej edycji targów, która obejmie 120 tys. m2 dominować będą:

  • artykuły gospodarstwa domowego,
  • zabawki,
  • tekstylia,
  • elektronika użytkowa,
  • akcesoria kuchenne,
  • akcesoria dekoracji wnętrz.

 

Dla wystawców międzynarodowych przygotowany zostanie osobny pawilon. Podczas ubiegłorocznej edycji targów nasz kraj zaprezentował bogatą ofertę produktów, a polskie stoisko było najchętniej odwiedzane przez chińskich zwiedzających.

branże: Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Dywany i dekoracje, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Sprzęt sportowy, Pozostałe wyroby, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Warzywa i owoce, Ryby, Odzież i obuwie, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Pozostałe tekstylia, Rzemiosło artystyczne, Mięso, Ochrona środowiska, Turystyka, sport i rekreacja, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, AGD, Gry i zabawki, Tekstylia, Elektronika użytkowa, Wyposażenie wnętrz

Targi
Chiny - Ningbo
2016-06-09 - 2016-06-12
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

ningbo

Poprzednie edycje