Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIE PL

China Import Expo (CIE) 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
80000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
70000

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Jako jedna z głównych imprez o charakterze importowo-eksportowym w Chinach, China Import Expo (CIE) z roku na rok przyciąga coraz więcej wystawców i odwiedzających, zainteresowanych zarówno zaawansowanymi technologiami oraz nowymi urządzeniami z branży automatycznej o strategicznym znaczeniu, jak również pragnących zapoznać się z nową ofertą rynku dóbr konsumpcyjnych. Impreza odbywa się corocznie od 2012 r.

 

W ramach poprzedniej edycji, swoje usługi i produkty prezentowały m.in. firmy z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Japonii, Korei, Szwajcarii. Zainteresowaniem cieszyła się przeze wszystkim oferta związana z: przemysłowym sprzętem mechanicznym, nowymi technologiami, produktami z sektora IT i automatycznymi systemami kontroli, jak również szeroka i atrakcyjna oferta dóbr konsumpcyjnych, w tym: kosmetyki, odzież, wina, żywność, biżuteria, pojazdy (rolnicze i maszyny budowlane), łodzie, i różnego rodzaju akcesoria domowego użytku.

 

Podczas ubiegłorocznych targów WPHI Szanghaj uczestniczyło w targach sponsorując stanowisko, w ramach którego zaprezentowano polskie produkty rolno-spożywcze, kosmetyki oraz biżuterię. Dla polskich firm targi te były doskonałą okazją do zetknięcia się z specyfiką rynku chińskiego, potencjalnymi klientami jak i partnerami biznesowymi.

 

Głównym celem przyświecającym organizatorom targów importowych w Kunshan jest promocja importu do Chin, co wpisuje się w ogólny trend jakim jest promocja polityki proimportowej w Państwie Środka, celem wyrównania deficytu w handlu zagranicznym i zmiany wizerunku kraju eksportowego. W ubiegłych latach przygotowaliśmy szereg analiz rynkowych, które ułatwią przedsiębiorcom zapoznanie się ze specyfiką chińskiego rynku.

 

Bazując na dobrych doświadczeniach z lat ubiegłych, także w roku bieżącym WPHI zorganizuje stoisko o pow. 18 m2, które polscy eksporterzy będą mogli bezpłatnie wykorzystać do prezentacji swojej oferty oraz prowadzenia rozmów i negocjacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi/klientami.

 

Do dyspozycji wystawców będą również lokalni asystenci Wydziału, którzy uczestniczą w obsłudze stoiska.

 

Zachęcamy do kontaktów z placówką WPHI w Szanghaju oraz do uczestnictwa w targach w Kunshan.

 

Informacje i pytania prosimy kierować na adres e-mail: shanghai@trade.gov.pl

branże: Oleje i tłuszcze spożywcze, Produkty tytoniowe, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Dywany i dekoracje, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Wzornictwo i projektowanie mody, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Produkcja pozostałych maszyn, Instrumenty muzyczne, Warzywa i owoce, Ryby, Odzież i obuwie, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Mięso, Ochrona środowiska, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny

Targi
Chiny - Chiny, Jiangsu, Kunshan,
2016-05-19 - 2016-05-21
Dodał: Maria Ryszkowska
Pliki do pobrania

kunshan

Poprzednie edycje