Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSIAL PL

SIAL China 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
126000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
66000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
2900

Polski akcent
WPHI rekomenduje

WPHI Szanghaj rekomenduje wszystkim zainteresowanym eksportem produktów spożywczych do Chin wzięcie udziału w kolejnej  już edycji targów SIAL China, które odbędą się w dniach 5-7 maja 2016 r., w Szanghaju.

 

Targi te są doskonała okazją do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania nowych kontaktów handlowych z chińskimi firmami, a także zdobycia nowych informacji od pracowników Placówki dot. wymagań związanych ze sprzedażą do Chin.

 

Zachęcając do udziału i kontaktu prezentujemy poniżej najważniejsze informacje, które mamy nadzieję przekonają Państwa do udziału.”

  • Targi SIAL są największą imprezą wystawienniczo-networkingową skierowaną dla firm sektora spożywczego.
  • W 2016 roku Polska będzie pełnić zaszczytne miano "Gościa honorowego" targów, zaś w ubiegłym roku pełniła rolę "Poland - the Special Amber Sponsor" wydarzenia.
  • Udział polskich firm w targach spożywczych w Chinach wzrasta. W ostatnich latach w SIAL w Szanghaju uczestniczyło odpowiednio: 2013 - 60 firm, 2014 – 70 firm, 2015 - ponad 100 firm.
  • Delta Rzeki Jangcy i Szanghaj są wiodącym miejscem w Chinach dla eksporterów polskiej żywności (odbiorcami importowanej żywności jest klasa średnia i wyższa chińskich miast Wschodniego Wybrzeża: Shanghai, Prowincja Jiangsu: Nankin, Suzhou, Wuxi, prowincja Zhejiang: Hangzhou, Ningbo, Yiwu, prowincja Fujian: Xiamen itd.).
  • Naszym celem jest wsparcie Państwa wysiłków związanych ze znalezieniem partnera w Chinach.
  • Oferujemy pomoc związaną z lokalizacją wszystkich firm w jednym Polskim Pawilonie.
  • Placówka będzie koordynowała działania na miejscu, służyła informacją i kontaktami - wszystkie firmy zainteresowane przyjazden ma SIAL proszone są o kontakt z placówką: e-mail: shanghai@trade.gov.pl.
  • Wszystkie firmy, które wyrażą zainteresowanie przyjazdem na SIAL otrzymają od nas wsparcie marketingowe (publikacje chińskojęzyczne na stronie placówki: www.shanghai.trade.gov.pl, publikacja na portalu: www.polandinchina.com plus na profilu społecznościowym weixin (wechat): poland_in_china).
  • WPHI Szanghaj będzie koordynowała na miejscu działania marketingowe z biurem Organizatora SIAL, mediami, firmami PR.
branże: Produkty tytoniowe, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Ryby, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Mięso

Targi
Chiny - Szanghaj, Centrum Wystawiennicze Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)
2016-05-05 - 2016-05-07
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

SIAL

Poprzednie edycje