Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuchiny PL

Chińsko-Europejskie Forum nt. Inwestycji oraz Współpracy w Kantonie


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Informacje o dofinansowaniu
Udział w Forum jest bezpłatny. Zakwaterowanie oraz transport na miejscu zapewniony zostanie przez organizatora Forum. Transport do miasta Kanton należy pokryć we własnym zakresie.

PPE_PL_Sino-Euro Investment Cooperation Forum.pdf
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Pekinie uprzejmie informuje, iż w dniach 19-21 stycznia 2016 roku w Kantonie odbędzie się Chińsko-Europejskie Forum nt. Inwestycji oraz Współpracy (Sino-Euro Investment & Cooperation Forum, dalej Forum).

 

Organizator wydarzenia - Chińsko-Europejska Platforma dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (Sino-Euro Small and Medium Enterprises Platform) zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa z Europy działające na terenie Chin, do wzięcia udziału w serii spotkań z ich chińskimi odpowiednikami aby przedyskutować potencjalne dziedziny współpracy oraz zagadnienia dotyczące ekspansji na rynki zagraniczne.

 

Organziator Forum przy współpracy z Chińskim Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw (China Association of Small and Medium Enterprises), zaprosi przedstawicieli firm chińskich, głównie z obszarów oszczędności energii i ochrony środowiska, nowych materiałów, nowych technologii oraz produkcji urządzeń przemysłowych. Podczas Forum przedsiębiorcy obu stron będą mieli okazję wziąć udział w przemówieniach, prezentacjach oraz spotkaniach B2B.

 

Udział w Forum jest bezpłatny. Zakwaterowanie oraz transport na miejscu zapewniony zostanie przez organizatora Forum. Transport do miasta Kanton należy pokryć we własnym zakresie.

 

W razie pytań lub wątpliowści prosimy o kontakt z przedstawicielem WPHI w Pekinie - Arturem Siejka na adres: a.siejka@trade.gov.pl

branże: Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Maszyny i urządzenia

Konferencja
Chiny - Kanton
2016-01-19 - 2016-01-21
Dodał: Małgorzata Kędzierska