Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBauen and Energie PL

Bauen & Energie Wien 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Międzynarodowe Targi Bauen & Energie Wien, stanowiące swojego rodzaju wystawę, wyznaczającą najnowsze trendy i promocję produktów służących budownictwu oraz przybliżeniu możliwości oszczędności energii. Targi odbędą się w:

 

Messezetrum Wien Neu,

Messeplatz 1, A-1021 Wien Tel: +43 (0)1 727 20-0

Fax: +43 (0)1 727 20-4709

www.bauen-energie.at  

 

BAUEN & ENERGIE to prestiżowa impreza branży budowlanej. W roku 2015 r. swoje oferty prezentować będzie, około 600 wystawców z 20 krajów na powierzchni 45.000 m2, starając się przedstawić najnowsze trendy, produkty oraz systemy stosowane na budowach, służące renowacji i modernizacji.

 

Targi te są okazją do przedstawienia najnowszych osiągnięć z dziedziny budownictwa, gospodarki mieszkaniowej i z zakresu energii odnawialnej oraz budownictwa ekologicznego. Swoje oferty prezentować będą producenci z następujących sektorów branżowych: materiały budowlane, urządzenia sanitarne, wykładziny, podłogi, okna, drzwi, bramy, schody, materiały izolacyjne, termoizolacje, systemy ocieplania fasad, narzędzia i maszyny, materiały instalacyjne, kafelki, kominki, balkony, ogrody zimowe, sauny, baseny, ogrodzenia, garaże, renowacja i modernizacja.

 

Na targach udzielane będą również indywidualne porady na temat projektów budowlanych. Uczestniczący w targach eksperci informować będą odwiedzających targi o charakterystyce energetycznej budynków.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu www.austria.trade.gov.pl będzie miał na ww. targach własne stoisko informacyjne, na które serdecznie zapraszamy.