Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSIAL-Montreal PL

SIAL CANADA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
17220

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
14686

Polski akcent
WPHI uczestniczy

SIAL CANADA 2016 - Międzynarodowe targi żywności i produktów spożywczych (Salon International de L’Alimentation)

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji K RP zachęca polskich przedsiębiorców z branży sektora produktów rolno-spożywczych do udziału w 13. edycji międzynarodowych targów żywności i produktów spożywczych SIAL Canada, które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia w Palais des Congrès de Montréal w Kanadzie.

 

SIAL w Kanadzie powstał w 2001 roku, jako SIAL Montreal. Do 2007 r. był wydarzeniem organizowanym co dwa lata, zaś obecnie odbywa się, co roku i jest jednym z największych salonów spożywczych w Ameryce Północnej. Od 2010 r. wydarzenie nosi nazwę SIAL Canada odbywa się na przemian w Montrealu (w lata parzyste) i Toronto (lata nieparzyste). SIAL Canada jest częścią międzynarodowej sieci SIAL Group, organizatora pozostałych międzynarodowych salonów sektora spożywczego na świecie.

 

SIAL Canada to:

  • międzynarodowy charakter – ponad 800 wystawców z ponad 45 krajów świata, w tym z Polski;
  • ponad 14.000 profesjonalnych odwiedzających z niemal 64 krajów m.in. przedstawiciele sklepów sieciowych, hurtowni, sklepów detalicznych i specjalistycznych;
  • nowoczesna infrastruktura wystawowa – targi na powierzchni obejmującej blisko 22.300 m2;
  • wydarzenia branżowe– konferencje, szkolenia, panele dyskusyjne w których biorą udział eksperci, przedstawiciele firm oraz instytucji rządowych;
  • międzynarodowe konkursy produktów spożywczych m.in. SIAL Innovation – konkurs produktów innowacyjnych oraz Olive d'Or - konkurs oliwy z oliwek;
  • zainteresowanie mediów – obecność dziennikarzy z czołowych mediów branżowych i ogólnotematycznych;
  • doskonała okazja do zaprezentowania nowych i istniejących już na rynku produktów spożywczych w szczególności odwiedzającym z Kanady i Ameryki Północnej.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w targach w charakterze wystawcy lub do ich odwiedzenia.

 

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość nieodpłatnego umieszczenia na polskim stoisku informacyjnym materiałów promujących polskie firmy z branży spożywczej i jej pokrewnych. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie katalogów, broszur, ulotek, prezentacji multimedialnych, filmów promocyjnych, itp. w języku angielskim i/lub francuskim na adres, po wcześniejszym kontakcie z WPHI Montreal:

 

Trade Commissioner's Office of Poland

Consulate of the Republic of Poland in Montreal

3501 Avenue du Musée

Montreal, Quebec H3G 2C8

Canada

 

Więcej informacji o targach SIAL Canada dostępnych jest na stronie internetowej targów: http://sialcanada.com/en/

 

W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt z WPHI w Montrealu pod adresem e-mail: montreal@trade.gov.pl
Poprzednie edycje