Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIreland Poland Business Association PL

Spotkanie przedsiębiorców w ramach Ireland Poland Business Association


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

W dniu 3 grudnia br. Ambasada RP w Dublinie we współpracy z Irlandzko Polskim Stowarzyszeniem Biznesu (IPBA) organizuje spotkanie z członkami tej organizacji. W wydarzeniu tym przewidziany jest udział Ambasadora RP w Irlandii Pana Ryszarda Sarkowicza.

 

Business mixer poprzedzony zostanie krótką prezentacją nt. polsko-irlandzkich doświadczeń firm sektora technologicznego.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z administratorem IPBA pod adresem: admin@irelandpoland.com

branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Farmacja i biotechnologia, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Spotkanie
Irlandia - Dublin
2015-12-03
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje