Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuExport Import Summit PL

Spotkania z przedsiębiorcami irlandzkimi podczas Export Import Summit 2015


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Przedstawiciele WPHI Dublin wezmą udział w wydarzeniu o nazwie Export Import Summit. Spotkanie to łączy w sobie konferencję nt. zagadnień z zakresu handlu zagranicznego, wystawę wybranych firm oferujących wsparcie dla eksporterów i importerów oraz indywidualne spotkania z przedsiębiorcami, czyli networking.

branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Farmacja i biotechnologia, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Irlandia - Dublin
2015-11-18
Dodał: Małgorzata Kędzierska