Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGulf Industry Fair 2016 PL

Gulf Industry Fair 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Informacje o dofinansowaniu
tak

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Gulf Industry Fair 2016 jest wydarzeniem promującym dywersyfikację i industrializację gospodarek krajów RWPZ.
 
Coroczna impreza w roku 2016 odbędzie się w dniach 9-11 lutego.
 
Formuła Targów zapewnia wyjątkowo efektywne podejście typu one stop shop, gromadząc firmy zaangażowane w branże takie jak: produkcja i przetwórstwo aluminium, metali przemysłowych, energetyka i ochrona środowiska, procesy przemysłowe, logistyka i budowa obiektów przemysłowych, bezpieczeństwo przemysłowe i oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa dla przemysłu.
 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi (ZEA) zaprasza firmy z branży przemysłowej do skorzystania z oferty bezpłatnej promocji swoich produktów na polskim stoisku narodowym (15m2) podczas targów Gulf Industry Fair w Bahrajnie w dniach 9-11 lutego 2016 r.

 

W trakcie targów WPHI Abu Dhabi zorganizuje własne stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie prezentował ofertę polskich firm branży m.in.:

  • energetycznej i środowiskowej,
  • przemysłu morskiego, portów,
  • procesów przemysłowych i przetwarzania,
  • hutniczej, stalowej i aluminum,
  • logistyki przemysłowej,
  • szkoleń specjalistycznych i bezpieczeństwa.

 

W załączeniu informacja o targach oraz na: http://www.gulfindustryfair.com/index.php/en/

 

Firmy zainteresowane promocją swoich produktów proszone są o przesłanie mailem swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, osoba kontaktowa, adres, nr telefonu, email, strona www, krótki opisu profilu działalności w języku angielskim) na adres: abudhabi@trade.gov.pl, tel. 00971 2 418 75 42.

branże: Maszyny i urządzenia, Budownictwo i architektura, Przetwórstwo spożywcze, Energia i surowce odnawialne, Produkcja i przetwórstwo metali, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Transport i logistyka

Targi
Bahrajn - Manama
2016-02-09 - 2016-02-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

Brochure