Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAnnual Investment Meeting PL

Annual Investment Meeting 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2016 r. w Dubai International Convention and Exhibition Centre, Dubaj, ZEA. Tematem szóstej edycji corocznego zgromadzenia inwestorów będzie "New World of FDI, Key Features and Best Practices”. Będzie to okazja do poznania międzynarodowych i wiodących ekspertów FDI, inwestorów i praktyków, aby dyskutować o zmieniającym się krajobrazie FDI oraz nowych źródłach zagranicznych inwestycji bezpośrednich.

 

Spotkania położą również nacisk na nowe formy inwestycji oraz zasady, które promują i ułatwiają takie inwestycje. AIM 2016 będzie okazją do zbadania i omówienia sposobów i środków, aby przyciągnąć inwestycje z nowych źródeł inwestycyjnych z rynków wschodzących.

 

Więcej na: http://www.aimcongress.com/en/

 

Osoba kontaktowa:

Marianna Myron

TerritoryManager

Annual Investment Meeting Organizing Committee

P.O. Box 10161, Dubai, United Arab Emirates

E-mail: marianna.myron@aimcongress.com

Mobile: + 48 739 200 290

 

Informator o targach znajduje się poniżej.

branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Farmacja i biotechnologia, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj
2016-04-11 - 2016-04-13
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

Annual Investment Meeting 2016