Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuidf 2016 PL

Interior Design Decor Furniture Expo - IDF 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Wystawa IDF Oman odbędzie się w dniach 15-17 lutego 2016 r. w Oman International Exhibition Centre, Maskat, Oman. Ciągły rozwój Omanu w sektorze budownictwa i nieruchomości przyczynił się do uruchomienia wielu komercyjnych projektów mieszkaniowych i turystycznych, tworząc popyt na wewnętrzne i zewnętrzne konstrukcje, wystrój i wyposażenie. IDF Oman stworzył i poszerzył doskonałą platformę dla użytkowników sieci i wystawców do zaprezentowania zaawansowanych rozwiązań i innowacyjnych produktów i usług.

 

Wystawa skupia się na akcesoriach, sztuce wystroju, materiałach budowlanych, dekoracjach, meblach i wyposażeniu oraz wystroju wnętrz.

 

Ponadto można podpatrzeć oprawy, luksusowy styl życia, wykończenia powierzchni, tekstyliów i dywanach, wnętrz komercyjnych, budowie, remontach, FengShui czyniąc wystawę "One Stop Solution".

 

Głównym celem wydarzenia jest stworzenie platformy do zaprezentowania produktów i usług, w celu zaspokojenia rosnącego popytu, poprzez połączenie wszystkich wiodących firm w branży rynku lokalnego i międzynarodowego.

 

Więcej informacji na: http://www.idfoman.com/

branże: Produkcja mebli, Meble, Drzwi i okna, Oświetlenie, Wyposażenie wnętrz, Budownictwo, Sektor kreatywny

Targi
Oman - Maskat
2016-02-15 - 2016-02-17
Dodał: Małgorzata Kędzierska