Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSports Infrastructure Expo PL

Sports Infrastructure Expo (SIE)


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2015 r. w Qatar National Convention Centre, Doha, Katar. Targi sportowe są jedną z najbardziej obiecujących branż tworzących w Katarze szanse rynkowe dla przedsiębiorstw z Polski. Wystawa Sport Infrastructure Expo 2015 ma w zamierzeniu stanowić platformę służącą podmiotom aktywnym w dziedzinie budowy i wyposażenia infrastruktury sportowej zapoznaniu się z katarskim rynkiem, pozwalającą zaś katarskim władzom i inwestorom rozpoznać potencjalnych kontrahentów.

 

Udział w targach może być szansą nie tylko na zapoznanie się ze specyfiką katarskiego rynku budowlanego, w znacznej mierze nastawionego na realizację projektów rozwojowych i infrastrukturalnych, lecz przede wszystkim zaistnienia na nim. W oparciu o przyjęte przez Katar dokumenty planowania strategicznego oraz przygotowań do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, lokalne władze jako jeden z fundamentalnych programów rozwoju kraju zidentyfikowały budowę i rozbudowę obiektów sportowych (w tym 8 stadionów piłkarskich klasy światowej) i powiązanej z nimi infrastruktury.

 

Więcej informacji: http://www.qatarconvention.com/

branże: Turystyka, sport i rekreacja, Budownictwo i architektura

Targi
Katar - Doha
2015-11-15 - 2015-11-17
Dodał: Anna Woińska