Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportupeterfood PL

Peterfood 2015


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt-Petersburgu uprzejmie informuje, że w dniach 18-20 listopada 2015 roku w Sankt-Petersburgu będą miały miejsce Międzynarodowe Targi „PETERFOOD-2015”.

 

Targi te są największą, corocznie odbywającą się imprezą branży spożywczej w Północno–Zachodnim Okręgu Federacji Rosyjskiej. Jest to doskonałe miejsce do promocji własnej produkcji oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych.

 

Targom towarzyszą specjalistyczne spotkania:

  • Program „Aktywna sprzedaż sieciowa”
  • Forum „Handel Wielkiego Miasta”, w trakcie którego odbędzie się: „Centrum zakupów sieciowych”.

 

Wystawa odbędzie się w nowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym „EXPOFORUM” w Sankt-Petersburgu.

 

Szczegółowa informacja na http://peterfood.ru / market@imperiaforum.com.

Kontakt do organizatorów: tеl./fаx: + 7 (812) 327 49 18 - Pani Irina Antonowska.

 

Wydział nasz zorganizuje na Wystawie swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie miejsce do prezentacji materiałów reklamowych i przeprowadzenia spotkań i rozmów. Do udziału w imprezie, pracy na wspólnym stoisku i udziału w spotkaniach towarzyszących serdecznie zapraszamy i zachęcamy. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie artykuły branży spożywczej są objęte sankcjami i sprzedaż Państwa produkcji na rynku rosyjskim jest dopuszczona. Udział polskich przedsiębiorców jest całkowicie bezpłatny. Jedyne wydatki jakie ponoszą to koszt dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia.

 

W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu - zachęcamy do przysyłania swoich materiałów reklamowych: katalogi, prospekty, ulotki informacyjne, cenniki itp. (adres do wysyłki poniżej). Będą one przekazywane zainteresowanym rosyjskim handlowcom odwiedzającym nasze stoisko na Targach.

 

Adres do wysyłki materiałów reklamowych:

Генеральное Консульство

Республики Польша в Санкт-Петербурге

Отдел содействия торговле и инвестициям

ул. 5-я Советская 12

г. Санкт-Петербург

191036 Россия

 

Konsulat Generalny RP w Sankt-Petersburgu

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

ul. 5-ta Sovetskaja 12

Sankt Petersburg

191 036 Rosja

 

Wysłać zwykłą pocztą jak najwcześniej. Odprawić celnie, jako dokumenty. Nie zgłaszać jako foldery czy inne materiały reklamowe. Nie deklarować żadnej wartości, nawet nie handlowej. Adres prosimy zamieszczać również cyrylicą – ułatwia dotarcie przesyłki. Informację o wysłanych materiałach proszę przekazać na adres: info.spb@trade.gov.pl.
Poprzednie edycje