Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu20150923121650 PL

Targi "Europa-Azja, Współpraca bez granic" w Aktobe (Kazachstan)


Rodzaj wydarzenia
Targi

W dniach 23-25 września 2015 r. w Aktobe odbyły się XIV międzynarodowe targi ogólnobranżowe – „Europa-Azja, współpraca bez granic’2015”. Łącznie w imprezie wzięło udział 165 firm rosyjskich i kazachstańskich.

Na targach własnym 9-cio metrowym stoiskiem informacyjnym dysponował WPHI w Ałmaty.

W trakcie targów Pan Radca Włodzimierz Kurowski udzielił czterech wywiadów dla kazachstańskich mediów, zwiedził tworzoną pod Aktobe Specjalną Strefę Ekonomiczną, odbył rozmowę z nowo mianowanym Akimem Obwodu Aktiubińskiego – Panem B. Saparbajewem oraz z Dyrektorem Izby Przedsiębiorców Obwodu Aktiubińskiego „Atamekien” – Panem N. Mukanowem.

Stoisko informacyjne WPHI w Ałmaty na targach „Europa-Azja, współpraca bez granic’2015” pozwoliło na zebranie ok. 30 zapytań ofertowych.


branże: Przemysł chemiczny i kosmetyczny, IT/ICT, Transport i logistyka, Farmacja i biotechnologia, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pozostałe branże, Rolnictwo i leśnictwo, Turystyka, sport i rekreacja, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja mebli, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Handel, Sektor kreatywny, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł jubilerski, Zdrowie i medycyna, Produkcja środków transportu, Usługi finansowe, Produkcja i przetwórstwo metali

Targi
Kazachstan - Aktobe
2015-09-23 - 2015-09-25
Dodał: Anna Woińska