Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportubudma 2016 PL

Budma 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

W dniach  2-5 lutego 2016 r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją ofertę zaprezentuje ponad 1000 wystawców dla kilkudziesięciu tysięcy profesjonalistów, zainteresowanych innowacyjnymi, unikatowymi rozwiązaniami i nowoczesną technologią stosowaną w nowoczesnym budownictwie.

 

Jak co dwa lata jeden z pawilonów wystawienniczych zapłonie żywym ogniem, prezentując w niecodzienny i efektowny sposób pełnię możliwości branży Targów Branży Kominkowej - KOMINKI.

 

Bogaty program targów BUDMA stanowić będzie dobrą okazję do spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży budowlanej, a także cenne źródło wiedzy o najnowszych trendach w sektorze budowlanym. Cztery targowe dni obfitować będą w niezwykle ciekawe i inspirujące wydarzenia przygotowane z myślą o czterech głównych grupach zwiedzających: przedstawicieli handlu, architektach, wykonawcach i rzemieślnikach, a także inwestorach. Wśród planowanych wydarzeń na szczególną uwagę zasługują m.in. :

  • Strefa Testów – najbardziej interaktywny pokaz możliwości materiałów budowlanych, sprzętu oraz szerokiej prezentacji narzędzi gdzie każdy ze zwiedzających będzie mógł własnoręcznie wypróbować prezentowane produkty lub zasięgnąć rad ekspertów;
  • Strada di Architettura – projekt przygotowany głównie z myślą o architektach, prezentujący designerskie perły oferowanych produktów na specjalnej ścieżce zwiedzania;
  • Dzień Dystrybutora – pierwszy dzień targów dedykowany przedstawicielom handlu, a w jego ramach program Hosted Buyer, czyli zaplanowane spotkania z kupcami z kilkudziesięciu krajów partnerskich;
  • Klub Premier Budmy – projekt prezentujący w innowacyjny sposób polskie premiery rynkowe na rok 2016
  • VIII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego – debata z udziałem czołowych ekspertów z Polski i zagranicy na najważniejsze aspekty inwestycyjno – prawne

 

Biorąc powyższe pod uwagę zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o publikację informacji na temat bloku targów BUDMA na łamach Państwa mediów. Państwa wsparcie z pewnością przełoży się zarówno na wzrost zainteresowania polskimi przedsiębiorstwami i szerokim spektrum ich możliwości, jak również rozpoznawalności naszego kraju, czy też konkurencyjności i jakości polskich produktów. Jesteśmy przekonani, że targi BUDMA przyczynią się do nawiązania wielu intratnych kontaktów biznesowych dając polskim przedsiębiorstwom możliwość dalszego rozwoju i rozszerzenia oferty na nowe, zagraniczne rynki.

 

W załączeniu znajdą Państwo informację o targach Budma w języku angielskim oraz folder Budma HOSTED BUYER – przybliżający założenia programu BUDMA HOSTED BUYER, który jest unikalnym elementem targów BUDMA, kierowanym do kluczowych zwiedzających z zagranicy i mającym na celu zapewnienie jego uczestnikom okazji do komfortowych, bezpośrednich spotkań z wybranymi przez nich wystawcami.

 

Zapraszamy do odwiedzania strony www.budma.pl

branże: Budownictwo i architektura

Konferencja
Polska - Poznań
2016-02-02 - 2016-02-05
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

Budma Fair Folder

Poprzednie edycje