Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie… – branding marki
Wydarzenie

Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie… – branding marki

Jak budować przewagę konkurencyjną na zagranicznym rynku? Co wpływa na kształt i DNA marki? Jakie są trendy w brandingu marek?

Często brak oczekiwanego sukcesu firmy zagranicą spowodowany jest nieodpowiednim przygotowaniem do ekspansji – niewystarczająca wiedza, jak funkcjonować na danym rynku, czy po prostu brak strategii blokują rozwój. Kluczem do sukcesu i zbudowania rynkowej przewagi jest odpowiedni branding firmy i produktów. W fachowym żargonie tzw. brand awareness jest kluczowym elementem marketingu i zarządzania firmą.

O  czym warto pamiętać, przygotowując się do wejścia na dany rynek, mówić będziemy 20 grudnia podczas webinaru z cyklu „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie” organizowanym przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Partnerem wydarzenia jest agencja marketingowa Skivak, która pomaga w ekspansji – doborze rynku, analizie grup odbiorczych czy konkurencji, ale też odpowiada za działania marketingowe. Zagraniczni eksperci Skivak w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii i Ukrainie znają doskonale realia, wiedzą jak zbudować markę i relacje z klientem.

Główną ekspertką webinaru będzie Sylwia Włodarczyk, która zajmuje się rozwojem biznesu i obsługą kluczowych klientów w Skivak. Współpracuje m.in. z Jeronimo Martins, OLX, Frosta, Mieszko. Współtworzy wraz z zespołem strategie marketingowe. Jak przekonuje, logo, system identyfikacji wizualnej, strona www to zdecydowanie za mało, by mówić i myśleć o brandingu marki. O DNA marki decyduje storytelling, wartości jakie komunikuje marka. Branding to zdecydowanie kompleksowy proces, który obejmuje kreację unikalnej tożsamości marki, budowanie wartości, emocji i zaufania wśród klientów.

Ekspertka odkryje najciekawsze kampanie online i opowie o trendach. Nie zabraknie też konkretnych przykładów i doświadczeń firm, odpowiedzi dlaczego wybrały ten, a nie inny kierunek i jak wyglądało budowanie świadomości marki zagranicą.

Poznaj tajniki wiedzy marketingowej i dowiedz się, jak to robią najlepsi!

  • Wszystko
Wyszukiwanie zaawansowane
  • Brak wyników dla wybranego zestawu filtrów. Zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.