Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja gospodarcza do Nigerii
Wydarzenie

Misja gospodarcza do Nigerii

Krajowa Izba Gospodarcza w ramach realizacji wydarzeń promocyjnych na rynkach Afryki zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Nigerii w dniach 29 maja – 2 czerwca 2023.

W programie misji przewidziane są m.in.: Forum Biznesu Nigeria-Polska w Lagos, spotkania indywidualne B2B z wyselekcjonowanymi partnerami ze strony nigeryjskiej zgodnie z zainteresowaniem polskich firm, spotkania networkingowe z udziałem lokalnych instytucji, biznesu i ekspertów rynkowych, wizyty studyjne w wybranych firmach i organizacjach nigeryjskich zgodnie z zakresem branżowym reprezentowanym przez  uczestników misji.

Celem misji jest:

  • rozpoznanie możliwości współpracy na rynku nigeryjskim, w tym w następujących branżach: rolno-spożywczej, w tym technologii dla rolnictwa (mechanizacja rolnictwa) oraz przemyśle spożywczym (produkty i technologie przetwórstwa spożywczego), w branży zielonych technologii (produkty, sprzęt, technologie) i energetycznej (linie przesyłowe i infrastruktura energetyczna, dostawy części, nadzór, consulting), budowlanej, jak również w innych sektorach zgłoszonych przez polskie firmy uczestniczące w misji.
  • prezentacja polskiej oferty produktowej, technologicznej i eksportowej
  • zapewnienie możliwości nawiązania kontaktów z partnerami z Nigerii oraz poznanie specyfiki działania na rynku nigeryjskim.

Ważnym warunkiem odniesienia sukcesu w Nigerii jest posiadanie wiarygodnego i dobrze pozycjonowanego biznesowo i politycznie partnera miejscowego. Przy selekcji i zapraszaniu potencjalnych biznesowych partnerów na spotkania w ramach przygotowywanego programu misji będziemy współpracować z lokalnymi izbami gospodarczymi – partnerami KIG w Nigerii,  oraz Biurem ZBH w Lagos.

Partnerami wydarzenia są: Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Lagos oraz lokalne organizacje partnerskie KIG : Lagos Chamber of Commerce and Industry i Nigerian Association of Chambers of Commerce, Industry, Mines and Agriculture przy wsparciu Ambasady RP w Abudży i Ambasady Nigerii w Warszawie.

Więcej o wydarzeniu dowiesz się na stronie Krajowej Izby Gospodarczej

Krajowa Izba Gospodarcza

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa
  • Wszystko
  • Wiedza (3)
  • Kalendarz (3)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.