Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Fundusze z WFR. Prorozwojowe wsparcie regionu
Wydarzenie

Fundusze z WFR. Prorozwojowe wsparcie regionu

Prowadzisz biznes i potrzebujesz środków na rozwój firmy lub poszukujesz kapitału na projekty prowadzone przez podmioty publiczne? Wiesz, że realizacja Twoich inwestycji, zakup czy modernizacja nieruchomości nie będą możliwe bez zewnętrznego finansowania? A może planujesz rozszerzyć obszar zbytu o zagraniczne rynki? Jeśli tak, to podczas naszego webinarium 14 maja o godzinie 10:00 uzyskasz odpowiedź, skąd pozyskać preferencyjne finansowanie.

Grafika do webinarium "Fundusze z WFR. Prorozwojowe wsparcie biznesu"

Podczas webinaru poznasz również źródła kapitału na zapewnienie płynności finansowej przy realizacji kontraktu w ramach zamówień publicznych, finansowanie przedsięwzięć z obszaru rewitalizacji oraz modernizację budynków pod kątem energetycznym.  

Dodatkowo eksperci wyjaśnią, jak uzyskać ulgi podatkowe w procesie inwestycyjnym. Jakie są jej warunki, wymagania formalno-prawne oraz terminy.

Agenda została opracowana w szczególności z myślą o przedsiębiorcach, podmiotach publicznych, jak i organizacjach pozarządowych. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Źródło: WFR

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.