Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalNo photo
plettac Distribution Sp. z o.o.

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Plettac Distribution Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży rusztowań fasadowych plettac-pl PD 70/100 i modułowych plettac PDM. Obydwa systemy rusztowań odpowiadają wszystkim wymogom i aktualnym normom obowiązującym we wszystkich krajach europejskich. Poddawane są badaniom w Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i po pozytywnej opinii mają przyznany certyfikat bezpieczeństwa (znak B).
Naszą kadrę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w procesie sprzedaży. Znają produkt, rozumieją potrzeby klienta, ponieważ sami mają doświadczenie przy montażu rusztowań. To wieloletni pracownicy, którzy poprzez swoją wiedzę i kwalifikacje kreują wiarygodność i siłę firmy.
Nasze rusztowania produkowane są w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Doświadczenie pracowników wspomagane jest nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, aby finalny produkt cechował się najwyższą jakością. Od 2015 roku zautomatyzowaliśmy proces produkcji poprzez wprowadzenie robotów do spawania ram.
Activity
Type
Production
Employment
From 10 to 50 people
Legal form
Share-holding company
Primary markets of the interest
  • Asia
  • Australia
  • South America
  • North America
  • Africa
  • Europe
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad