Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalUcando Sp. z o.o.

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Ucando.pl to nowoczesny internetowy sklep motoryzacyjny. W swojej ofercie posiada on bogaty wybór zamiennych części samochodowych do wszystkich marek i modeli aut. Znajdziemy tutaj tysiące wysokiej jakości części od renomowanych producentów cieszących się uznaniem i zaufaniem klientów na całym świecie. Wśród nich m.in.: Bosh, Valeo, Continental, Filtron, TRW, ATE i wiele innych.

Oferta sklepu Ucando.pl obejmuje: hamulce, filtry, oleje i smary, zawieszenia i amortyzatory, sprzęgła, rozrządy, wycieraczki i spryskiwacze do szyb, chłodzenie, klimatyzacje i nagrzewnice, wydechy, układy kierownicze, paski klinowe i wieloklinowe, silniki i skrzynie biegów, nadwozia, alternatory i akumulatory, układy wtryskowe i gaźnikowe, opony i felgi, żarówki i oświetlenie, szyby i lusterka, narzędzia, akcesoria oraz kosmetyki samochodowe i środki do mycia. Bogata oferta produktów stanowi gwarancję, że każdy klient znajdzie tutaj odpowiednie elementy dla siebie.

Firma zapewnia dogodne warunki dostaw i ewentualnych zwrotów. Zamówienia o wartości wyższej niż 299 zł dostarczane są do odbiorców bez dodatkowych kosztów. Klienci mają poza tym aż 30 dni na zwrot zakupionych części. Ponadto, sklep regularnie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne promocje i rabaty.

Więcej informacji dotyczących oferty oraz warunków zakupów dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej sklepu: https://www.ucando.pl/.
Activity
Type
Trade
Employment
50 people and above
Legal form
Partnership
Primary markets of the interest
  • Poland
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers

Observed profiles
KOMETAL Sp. z o.o., Wytwórnia Części Samochodowych
Polska, Koszalin (miasto)
Main industries
Last visit: 09.12.2019
IŁAWSKIE ZAKŁADY CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH Sp. z o.o.
Polska, Iława (miasto)
Main industries
Last visit: 09.12.2019
iParto Sp. z o.o. iParto Sp. z o.o.
Polska, Warszawa
Main industries
Last visit: 09.12.2019
TEDGUM Producent części motoryzacyjnych oraz elementów metalowych, gumowych i poliuretanowych TEDGUM Producent części motoryzacyjnych oraz elementów metalowych, gumowych i poliuretanowych
Polska, Ruda Śląska (miasto)
Main industries
Last visit: 09.12.2019
Union Parts
Polska, Nagoszyn (wieś)
Main industries
Last visit: 09.12.2019


Events in which I participate