This offer does not constitute trade information
Company address who announced the tender
Topranking Agencja reklamowa - Pozycjonowanie stron
87-100 Toruń,
Łódzka 69 6,
Poland
Contact person
Jolanta Borkowska
jolantabakowska81@gmail.com
Phone: 570 555 511


http://topranking.com.pl/pozycjonowanie-stron/

Księgowość online dla przedsiębiorców

Wnajęcie biura rachunkowego ma swoje plusy nie tylko dla rzetelnego wsparcia w rozliczeniach oraz przestrzegania właściwych przepisów. W tej chwili wiele biur rachunkowych i samych księgowych korzysta z systemów księgowości elektronicznej. Co sprawia, że elektroniczna księgowość jest często stosowaną metodą? Przede wszystkim dlatego, że aplikacja ma szerokie zastosowanie oraz sprawdzi się w wielu rodzajach przedsiębiorstwa. Oprócz tego wdrożenie, a później używanie takiego programu księgowości elektronicznej jest właściwie proste. Zazwyczaj firmy instalujące taką aplikację oferują szkolenia pracowników i przedsiębiorców, jacy będą korzystali z księgowości elektronicznej, a obok tego pomoc techniczną. Zastosowanie aplikacji księgowości online ułatwia pracę samego biura rachunkowego i jest całkowicie komfortowe dla przedsiębiorcy.

W jaki sposób pracuje e-księgowość?

Możliwości aplikacji księgowości online są tak duże, że bez problemu da się je dostosować do rodzaju i wymogów firmy. Przede wszystkim przez tego rodzaju programy możliwe jest odkładanie dokumentów księgowych oraz ich generowanie (na przykład deklaracje podatkowe czy ubezpieczeniowe), dzięki czemu natychmiast będą zdatne do wydruku i dostarczenia do odpowiedniego urzędu np. ZUS czy Urzędu Skarbowego. Przez e-księgowość można również prowadzić księgi rachunkowe, określać składki podatkowe, formułować bazy danych czy przygotowywać i edytować plany kont. Ważnym plusem jest także magazynowy system, czy dojście do analiz. Ciągły kontakt z księgowym lub z biurem rachunkowym zapewnia prawidłowość wyliczeń i odpowiedni obieg danych. W ten sposób księgi rachunkowe prowadzone są fachowo i nie ma w nich uchybień. Głównym zadaniem przedsiębiorcy pod względem księgowości jest dostarczanie dokumentów na czas, by nie dopuszczać do opóźnień rozliczeniowych.

Program księgowości online

Wśród najpopularniejszych aplikacji księgowości online jest enova365, która w wielostronny sposób steruje zasobami firmy. Ta nowoczesna aplikacja daje korzystającym możliwość wejścia w niezbędne dane, a także pełnego kierowania dokumentami. System enova365 jest absolutnie zjednoczony z pozostałymi programami księgowymi, dlatego też w prosty sposób da się do niego importować dokumenty wystawione w innej aplikacji. Na tej aplikacji księgowości online  użytkownik może pracować samodzielnie lub ze wsparciem księgowej. Jest całkiem prosty w użyciu, a częste aktualizacje gwarantują, że poszczególne elementy będą zgodne z obowiązującymi przepisami i zachowają bezpieczeństwo danych. Używanie programu elektronicznej księgowości w dużym stopniu mechanizuje pracę oraz wspomaga prowadzenie ewidencji. Oprócz tego w aplikacji enova365 udostępnione jest nadawanie uprawnień, za pomocą czego przedsiębiorca bez przeszkód wskaże dostęp pracowników oraz ich zakres działania.

Funkcjonalności aplikacji  do księgowości i faktur

System enova365 przygotowano ze specjalnych modułów skierowanych na poszczególne obszary działania przedsiębiorstwa. Każda firma, która zdecyduje się na wdrożenie księgowości online, może dobrać do wybrane moduły. Każdy z nich skoncentrowany jest na kierowanie biznesem w wielu obszarach. Dla samych księgowych i klientów biur rachunkowych utworzono parę dedykowanych modułów. Każdy z nich oferuje najpotrzebniejsze opcje. Generalnie umożliwiają kompleksową obsługę księgową klientów biura .

To zapewnia sprawne robienie tych samych czynności, tworzenie deklaracji, plików JPK_VAT lub np. tworzenie okresów obrachunkowych. Dzięki aktualizacjom księgowości online wszystkie dokumenty są zgrane z wytycznymi, a oprócz tego da się je bez trudu przesyłać do właściwych organów. Oprócz tego biuro rachunkowe za pomocą programu księgowości online oblicza VAT oraz prowadzi wymaganą ewidencję. Co więcej wszelkie przeliczenia kadrowo-płacowe dotyczące czasu pracy, nadgodzin, chorobowych zwolnień lub urlopów i delegacji są uwzględniane w funkcjach programu. Na bazie tego dostępne jest wystawianie deklaracji ZUS. Wystawianie wszystkich deklaracji i rozliczeń możliwe jest za sprawą wbudowanych schematów.

To, co szczególnie istotne dla samych klientów biura , jakie korzysta z księgowości elektronicznej, to komunikacja między biurem, a klientem. Przez aplikację księgowości online przedsiębiorca ma pełen dostęp do najpotrzebniejszych dokumentów i danych w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto wszystkie dokumenty można dostarczać metodą elektroniczną. Oprócz tego przedsiębiorca może przygotowywać niektóre wydruki, z gwarancją pełnego bezpieczeństwa informacji.

Dlaczego warto korzystać z elektonicznej księgowości?

Używanie elektronicznej księgowości to głównie wygoda w postaci dojścia do danych w dowolnym miejscu. Dzięki księgowości elektronicznej i stałemu kontaktowi z biurem rachunkowym nie trzeba orientować się w zmianach prawa podatkowego, ani martwić się bezpieczeństwem informacji. poza tym system jest łatwy w obsłudze oraz dostępny na różnych urządzeniach. Takie wskazane korzyści przekonują do tego, że warto przemyśleć aplikację e-księgowości we własnym biznesie.

www.mzp.com.pl/finanse/praca-w-zawodzie-ksiegowej/ www.vipkatalog.pl/finanse/ksiegowosc/ www.agsmedia.com.pl/finanse/ksiegowosc-torun/ www.kbr.com.pl/finanse/pozyczki-przez-internet/ www.kbr.com.pl/finanse/odszkodowania-ubezpieczenia-zdrowotne/

CPV


  • Financial and insurance services
Time limit for receipt of offers
04.04.2022
Valid from
10.10.2021
Industries

More offers and tenders

Rolety Warszawa


Oferujemy największy wybór rolet w Warszawie. Tysiące wzorów do wyboru. Podczas aranżacji pomieszczeń, zarówno domowych jak i biurowych, bardzo istotną kwestią jest dobór odpowiednich osłon okiennych. Ten bardzo praktyczny dodatek ochroni przed promieniami słonecznymi, podniesie poziom bezpiec...

industries: Górnictwo i przemysł wydobywczy
date: 01.12.2021 - 30.05.2022  

Przeprowadzki Wrocław


Oferujemy profesjonalne usługi przeprowadzkowe na terenie Wrocławia i okolicach Wrocławia. Nasza flota samochodów jest wstanie zrealizować każde zlecenie.

industries: Doradztwo/consulting/edukacja
date: 01.12.2021 - 30.05.2022  

See more offers