Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalLeczenie w nowoczesnym gabinecie stomatologicznympl
Share Print Download PDF
Contact person
Łukasz Podlewski
klinikaeclinic@gmail.com
https://edclinic.pl/

Język komunikacji:


Description of the contract

Nowoczesna klinika stomatologiczna


Dlaczego warto wybrać nasz gabinet?

By poprawnie leczyć zęby, należy wybrać fachowego dentystę. O klasie leczenia dentystycznego decydują umiejętności dentysty, z tego powodu wybór dobrego specjalisty jest kluczowy dla zdrowia. Kluczowe w zawodzie stomatologa jest doświadczenie łączone z pasją. Dobry lekarz ciągle uzupełnia swoją wiedzę podejmując kursy i konferencje. Dzięki otwartości na kolejne rozwiązania, czerpie z nowoczesnych technik i podąża za postępem medycyny dentystycznej. Wybór dentysty należy łączyć także z wyborem specjalizacji, dzięki czemu problemem zaopiekuje się odpowiednia osoba.


Najlepiej zwrócić także uwagę na sposób pracy stomatologa. Dobry, na każdym etapie leczenia omówi wszystkie kroki, jakie wyleczą zęby pacjenta. To ważne, by pacjent rozumiał efekty zabiegów i mógł zadawać pytania. Dobry Dentysta Toruń budzi zaufanie oraz podchodzi do każdego problemu z empatią. Dla stomatologa bezpieczeństwo stanowi podstawę pracy. Część pacjentów przed wizytą w gabinecie stomatologicznym sprawdza opinie na temat konkretnego specjalisty. To daje pewien ogląd sytuacji, ale warto zauważyć, że opinie są subiektywne i lepiej przyjmować je z rezerwą.


Dla części pacjentów bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Czysty gabinet stomatologiczny, wymiana rękawiczek, czy odkażanie sprzętu świadczą o tym, czy dany stomatolog dba o bezpieczeństwo oraz porządek.


Nowoczesne zabiegi w gabinecie stomatologicznym


Nowoczesna stomatologia estetyczna bazuje na wypracowanej przez lata wiedzy i umiejętności dentystów oraz na rozrostu technik stosowanych w leczeniu dentystycznym. Zabiegi stomatologii estetycznej poprawiają piękno uśmiechu, a znaczna część z nich, dostępnych jest niemal od ręki w trakcie jednej lub kilku wizyt w gabinecie dentystycznym. Obecnie pacjenci mają do wyboru wiele metod, które usuwają przebarwienia oraz poprawiają kształt i wygląd zębów, a także uzupełniają ewentualne braki. Za sprawą tego każdy pacjent, który pojawi się u dentysty, opuszcza gabinet zadowolony z pięknego uśmiechu już w jeden dzień. Jakie nowoczesne zabiegi stomatologii estetycznej są szczególnie znane i na czym polegają?


Implanty w jeden dzień - Dentysta Toruń


O tym, że należy zastąpić usunięte zęby nie tylko ze względu na estetykę, ale też zdrowie jamy ustnej, już wiemy. Wielu pacjentów w tym celu decyduje się na zabieg wszczepienia implantu stomatologicznego. O ile do tej pory, chociaż implanty są najtrwalszym oraz według stomatologów najlepszym wśród uzupełnień protetycznych, pełen zabieg ciągnął się przez parę miesięcy, ponieważ wszczepienie implantów stomatologicznych łączy się sporym czasem zrastania kości z implantem. Nowoczesne zabiegi stomatologii estetycznej pozwoliły na całkowite skrócenie tego czasu. Współcześnie dostępny jest zabieg aplikacji implantów w zaledwie jeden dzień.


Choć i w tym przypadku implant musi zrosnąć się z kością, na co będzie trzeba poświęcić czasu, za pomocą nowoczesnego zabiegu stomatologii estetycznej pacjent opuszcza gabinet dentystyczny z pięknym uśmiechem w jeden dzień. Stomatolodzy opracowali w tym celu nowoczesną protetyczną odbudowę tymczasową, którą dentysta może zaaplikować bezpośrednio na wszczepiony implant w ciągu tej samej wizyty. Daje to dwie korzyści. Pacjent wychodzi z gabinetu stomatologicznego z nowym uśmiechem w jeden dzień. Po drugie tymczasowa proteza osłania implant upraszczając jego gojenie. Kiedy już implant zęba całkowicie zrośnie się z kością, pacjent wraca na następną wizytę, gdzie dentysta zamienia tymczasowe uzupełnienie na stałą protezę.
Supplementary information

Profesjonale wybielanie zębów lampą Beyond


Wybielanie zębów lampą Beyond jest kolejnym zabiegiem nowoczesnej stomatologii estetycznej. W zestawieniu z innymi sposobami wybielania zębów, użycie przez dentystę specjalistycznej lampy zapewnia lepsze rezultaty przy nawet jednej wizycie. Wybielanie usuwa wszelkie przebarwienia utworzone na skutek diety, dlatego że nawet zupełnie wyleczone zęby mogą mieć, nieprzyjemny żółty kolor. Zaletą wybielania zębów lampą Beyond jest technologia naświetlania, która usuwa przebarwienia, a przy okazji pozbywa się do 97% bakterii. Inną zaletą takiego nowoczesnego zabiegu stomatologii estetycznej jest również korzystny wpływ na stwardnienie kompozytów stomatologicznych oraz zmniejszenie stanów zapalnych.


Co więcej sam zabieg wybielania zębów u dentysty jest niezwykle wygodny i nie zabiera dużo czasu. Bardzo ważnym elementem jest mobilność lampy, dzięki czemu dentysta może dotrzeć do całej jamy ustnej. Warto wspomnieć, że stomatolog może bez trudu regulować moc światła i w ten sposób dostosowywać się do potrzeb pacjenta.Piękno uśmiechu da się poprawić także przy użyciu koron protetycznych i licówek dentystycznych. Korony służą zastąpieniu zębów np. po zabiegu endodontycznym albo do osadzenia jej na implancie. Wykorzystuje się je w głównej mierze z uwagi na to, że rewelacyjnie imitują naturalne zęby. Wykonuje się je z cyrkonu lub z porcelany, dzięki czemu są bardzo estetyczne.


Z kolei licówki stomatologiczne to cienkie nakładki, jakie aplikuje się na zęby. Licówkami da się schować trudne do wybielenia przebarwienia, np. przy zębach martwych, nie reagujących na wybielanie. Dentyści wykorzystują licówki również do korekty minimalnych wad kształtu zębów. Aplikując licówki możemy zakryć np. przerwę między zębami (diastemę) lub nadłamany fragment zęba.


https://edclinic.pl/CPV


  • Dental and subspecialty instruments and devices
  • Dental implant
  • Dental practice and related services
  • Dental-practice services

Attachments
Offer type
Cooperatio
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
13.03.2022
Valid from
14.09.2021
Industries
Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Handel, Wydawnictwa, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Ochrona środowiska, Turystyka, sport i rekreacja, Doradztwo/consulting/edukacja, Budownictwo i architektura, Kosmetyki, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Gry i zabawki, Zdrowie i medycyna, Media i reklama, IT/ICT,
Purchasers from abroad
NO