Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalZAMIATARKA SERII ZEen
Share Print Download PDF
Contact person
SYLWIA KACZMARSKA
sylwia@moderntech.pl
Phone: sylwia@moderntech.pl
www.moderntech.pl

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Description of the contract

ZAMIATARKA ZE 180 SZEROKOŚĆ 180CM
ODŚNIEŻARKO-ZAMIATARKA SERII ZE ZNAJDUJE SZEROKIE ZASTOSOWANIE PRZY OCZYSZCZANIU POWIERZCHNI DRÓG ASFALTOWYCH,CHODNIKÓW I PLACÓW.SZCZOTKA ROBOCZA W WYPOSAŻENIU PODSTAWOWYM SKŁADA SIĘ Z POLIURETANOWYCH PIERŚCIENI NAKŁADANYCH NA METALOWY WAŁ W SYSTEMIE ZIG-ZAG. UKŁAD PIERŚCIENI W TEN SPOSÓB ZAPEWNIA BARDZO DOKŁADNE I RÓWNOMIERNE CZYSZCZENIE POWIERZCHNI .

ZAMIATARKA ZE NAPĘDZANA JEST DZIĘKI SYSTEMOWI HYDRAULICZNEMU MASZYNY NA KTÓREJ ZOSTAŁA ZAMONTOWANA. FUNKCJONALNOŚĆ ZAMIATARKI ZWIĘKSZA REGULACJA KĄTA PRACY,STANDARDOWO ODBYWA SIĘ TO MECHANICZNIE I UMOŻLIWIA USTAWIENIE URZĄDZENIA POD KATEM 15 STOPNI (OPCJONALNIE KATEM PRACY MOŻNA STEROWAĆ ZA POMOCĄ SIŁOWNIKA HYDRAULICZNEGO).
W ZAMIATARCE ZASTOSOWANY JEST INNOWACYJNY UKŁAD ZAWIESZENIE WYKORZYSTUJĄCY SPRĘŻYNĘ POLIURETANOWĄ NADAJĄCĄ MASZYNIE FUNKCJĘ KOPIOWANIA TERENU.

W STANDARDZIE DO WYBORU POSIADAMY TRZY MOCOWANIA SMS,EURO LUB TUZ. KAŻDE INNE MOCOWANIE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA.

ZALETY:
-SZEROKOŚĆ ZAMIATANIA OD 1200mm do 2400mm
-ZWARTA SZTYWNA BUDOWA
-MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA DO KAŻDEGO RODZAJU ŁADOWARKI,WÓZKA WIDŁOWEGO
-SZYBKA I ŁATWA WYMIANA ZUŻYTYCH SZCZOTEK
-SZCZOTKI O ŚREDNICY 500mm-SZCZOTKI POLIPROPYLENOWO-STALOWE
-MOŻE SŁUŻYĆ JAKO ODŚNIEŻARKA(SZCZOTKI DO ŚNIEGU)

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE:
-KOŁA GUMOWE PEŁNE
-SILNIK HYDRAULICZNY ZE ZŁĄCZKAMI
-STOPKI
-MOCOWANIE DO WYBORU:EURO,SMS,TUZ
-SZCZOTKI POLIPROPYLENOWE

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
-SZCZOTKI POLIPROPYLENOWO-STALOWE
-SZCZOTKI DO ŚNIEGU
-WZMOCNIONE KOŁA POLIURETANOWE
-MOCOWANIE DOSTOSOWANE DO MASZYNY KLIENTA
-HYDRAULICZNE STEROWANIE KĄTEM ZAMIATANIA.

OFERTA PRZEDSTAWIA ZE 180 BEZ HYDRAULICZNEGO KĄTA PRACY
HYDRAULICZNY KĄT PRACY -830 ZŁ OPCJA DODATKOWA


Purchasers from abroad


  • Estonia
  • Dania
  • Belgia
  • Czechy
  • Polska
  • Litwa
  • Niemcy
  • Rumunia

Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad

CPV


  • Other community, social and personal services

Attachments
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
02.02.2021
Valid from
06.08.2020
Industries
Rolnictwo i leśnictwo, Maszyny i urządzenia,
Purchasers from abroad
YES

More offers and tenders

Pozycjonowanie


Pozycjonowanie stron internetowych &nda...


industries: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne
date: 14.10.2021 - 12.04.2022  

See more offers